Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Despre firma SC.Altex Distribution Srl


Postări Recomandate

  • 1 month later...
  • Members

Salut colegutu,imi cer scuze ca nu am dat niciun raspuns la mesajul tau am fost plecat din zona si nu am avut cum sa iau legatura cu tine,eu nu am rezolvat  nimic atunci a ramas sa ma sune si nimic dar era clar ca erau convinsi ca nu voi accepta dar a zis ca voi contactat pentru a lucra pe comunitate la ei .Mai esti la ei?Colegutu eu iti urez drumuri bune si poate nu mai intilnim,sanatate multa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 9 months later...
Vizitator Anonymous

cine poate sa dea mai multe detalii legate de cum sunt ,cum platesc,ce masini au,daca se lucreaza la program.

Super teapa am luat cand m-am angajat la altex distribution... salariul 780 si 30de ron diurna la 24h dar au grija sa pleci 4  zile si sa iti plateasca 3, directoarea Cornelia nu mai are alta treaba ce cand a bagat 8tim trans in faliment decat sa taie diurne,sa dea indicatii tehnice cu toate ca nu are habar de nimic, iti mai da un bonus de 200 ron la 9000km/luna dar nu mai iei 450 diurna ...doar 300 ajung pt ca e criza, si cand tragi linie la sfarsit de luna mai mult de 1200 nu iei niciodata. Va spun din proprie experienta. Si peste toate astea in prima luna am avut supraconsum de 150l desi dupa calculele mele trebuia sa am vreo 100 economie. Km se fac dupa gps si nu real,(pe bord) si daca  depasesti prea mult te trezesti ca iti tarifeaza cum a patit un coleg care a trecut pe acasa de 2 ori si a avut factura  pe 60km cu 2,8 ron. Asa ca mare grija la cine aduceti bani de acasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.