Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

De pe youtube!


tudor

Postări Recomandate

  • Members

1. tudor, acest filmulet a mai fost postat pe forum, te rog sa arunci un ochi pe forum pe la filmulete si apoi sa pui altele noi, ca sa nu facem postare dubla, pentru ca ocupam spatiu degeaba.

2.villy_83, nu cred ca statea semiremorca asa pe talpa la o asa incarcatura,probabil ca s-a rupt cuiul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Tavy, mi-e greu sa cred ca a cedat cuiul,am transportat ceva asemanator,o idee mai mic si a avut 11tone,aia sa zic ca are 15-16tone,pai la tonajul asta nu se rupe cuiul decat daca e foarte uzat,daca era in Romania mai credeam,dar totusi e Olanda.Stim cu totii care am fost pe afara ce camioane sunt prin Olanda,Belgia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Asa am facut de fiecare data Tavi, numai daca nu mia aratat nici un raspuns am zis ca inseamna ca nu e si l-am postat.Acum am mai dat un search si numai pe asta la vazut.E posibil sa mai fie postat si eu sa nu-l fii vazut filmuletu si poate o fii si cu alt nume de nu la gasit,ca si pe youtube am vazut ca exista cate un  filmulet postat de 10 ori cu alta denumire (si in romana ,engleza,germana ,in toate limbile posibile si cu toate denumirile)

Nu vreau nici eu sa se posteze un filmulet de mai multe ori,da stii cum e  ori nu l-am vazut,ori e scris in alta limba de nu la gasit la cautare,ori l-am mai vazut si om fii uitat de  el de nu nu aducem aminte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • EX Staff

Clar nu a cuplat,de aceea e bine sa verifici dupa ce cuplezi,sa o fortezi putin inainte.El probabil abia plecase,a stat trailerul pe talpa cat a mers incet,cand a fortat sa intamplat beleaua.Oricum nasoala situatie,si bine de luat aminte.

Raspuns corect,am patit-o si stiu cum este !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.