Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Nota intre 1 si 10 firmei la care lucrati


Postări Recomandate

  • Members

ADA TRANSCOM, din loc. Reghin, Jud. Mures. Se poate da nota si cu minus ca 0 e mult! Praf este firma asta, praf. Soferii fac mecanica, incepand de la revizii si terminand cu toate alea, mi-a zis ca imi da 8 euro pe suta de km efectuati pe extern. Am facut cursa de Polonia si am iesit la 3500 de km, si mi-a dat 200 de euro! Acum nu stiu ce calcule a facut dar sa incurcat putin ca in loc de 8 la suta a pus vreo 6. E varza la toate tinand cont ca de 20 si ceva de ani activeaza nu a avansat deloc doar ca si-a luat masini bune in rest nimic! Va salut si sa aveti grija de voi si DRUMURI CAT MAI BUNE!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

puiul de craiesti(oprea avi com)jud mures,am lucrat 4 ani si mai mult de nota 6 nu pot da,inainte era mai lejer dar pe urma multa munca nici decum sa respecti diagrama ca faceam distributie,ce era bine ca eram searam acasa si banii la timp,dar ne mai chema si dupa ce terminam marfa de livrat la facut munca in folosul lor,cei din mures va rog sa-i evitati,va salut si drumuri bune

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Members

Chiar am citit toate mesajele postate aici,adica am avut rabdare.Si ca o concluzie pot zice linistit ca Blomquist(cu toate minusurile) merita +10 x10

Program respectat

Bani la timp

Salarizare buna,zic eu...la 12000km iei 2040Euro plus bonusul de vechime care variaza de la 50E pana la 150E iar daca nu ai km 1650 + bonusul

Apropo,am o intrebare ptr colegul de la Kurt Baier.Daca este asa bine la K.B. cum se explica faptul ca inca este o "migratie"destul de numeroasa de la K.B. inspre Blomquist(cand se fac angajari bineinteles)???

Sanatate si drumuri bune la tot neamu lu' Manivela ;D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

stima Florian, dar daca este asa cum zici tu, de ce se plang colegii tai ca se opresc bani pt. o simpla zgarietura?? ,,500euro,, minim de la salariul ala de ,,,,,1650???,,, nu tin cu firma, dar eu si toti colegii mei, nu avem nici macar surubelnita la noi. Ma repet, salariu mic ,,1500e,, dar fara batai de cap. Sunt nou aici, nu le am cu calculatoarele, dar vreau parerea ta sincera. Nu cu -10, sau +10. Exagerezi putin.  Respect maxim.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.