Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Statii de emisie-receptie


Postări Recomandate

  • Members

despre putere...doar 4w e legal

Un raport calitate pret bun mi se par modelele de la intek.

Daca vrei sa iesi ieftin comanda online si nu cumpara de cei care vand langa drum...

Importatorul lor este Mondoplast

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

da Maxon CM 10 e buna statia,  cu o antenta Milenium de 145 faci treaba buna. Eu asa am avut pana am imprumutat-o cuiva si ia furat-o. Nu am avut nici un fel de problema, nu gajaia, prindea bine. Acum am un  TTI cu antena de 120....nici 10% din Maxon nu e. Ia cu incredere Maxon daca teai gandit la tipu asta de statie...e si ieftina, tot de la artero cumparasem si eu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

  Depinde de cati bani vrei sa pui la bataie.  O antena buna este ML 145. Se poate regla swr la cerinte bune,deci e ok si pret buna dar statie trebuie sa cumperi ceva de performanta sa si tina o vreme.Un convertor intre 24 -13,2 ar fii binevenit ptr a avea sursa sigura si bruiaj mai mic.  O statie ok este President Harry 2  cu o antena ML 145 sau ceva asemanator la pachet de la Artero.  E OK pachetul si functiile statiei si antena sant multumitoara sa stii.  Are un prieten si merge bine. 

  Pachetul este undeva la 750 roni.  E bine .  Un suport bun si o reglare a antenei te va ajuta sa fii multumit.  Daca poti tine cont si de sursa de 13,2 aparte va fii minunat.  Succes.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.