Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

AMI TURING IASI


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

Vizitator Anonymous

FERITIVA DE ACEASTA FIRMA E DE TOT RAHATUL,NU VEZI BANII TOTI SI NICI LA TIMP,ESTE UN DISPECER VAI MAMA LUI RACOVITA CRISTIAN , MINA DREAPTA A PATRONULUI EL TAIE SI SPINZURA IN FIRMA ASTA , PATRONU HABAR NU ARE CE SE INTIMPLA IAR CIND TE DUCI SA II ZICI CE SI CUM FACE ACEL MARTAFOI RACOVITA A 2 ZI ESTI DAT AFARA SAU DACA MAI AI NOROCUL SA FI IN CURSA O SA ITI NUMERI ZILELE IN CARE STAI PRIN PARCARI SA ASTEPTI COMENZI K SA PLECI ASTA DE LA 2 SAPT IN SUS.  MERSUL LA EI SE FACE NUMA SI NUMA PE NATIONALE , NU VEZI AUTOSTRAZI DE CIT DACA MERGI PARALEL CU ELE SAU TRECI PESTE ELE , DACA RISTI SI INTRII PE AUROSTRAZI PLATESTI DE LA TINE TOATE AUTOSTRAZILE PE CARE MERGI K TI LE RETINE DIN SALARIU, MASINILE SINT VAI DE ELE , NU E MASINA SA FACA O CURSA INTREAGA FARA SA RAMINA DEFECTA IN COMUNITATE, SI DE REPARAT SOFERU O REPARA PT K EI NU VOR SA VINA SERVICE SA O REPARE , IAR CIT STAI DEFECT PE COMUNITATE NU ESTI PLATITI PT K EI ZIC K MASINA NU A PRODUS BANI ASA K NICI TU NU ESTI PLATIT.

ASA K DRAGI COLEGI FERITIVA DE AMI TURING SI DE AUTOCARELE LOR SI DE MICROBUZELE LOR SI MAI ALES DE CAMIOANE SINT VAI DE EI.

EDIT : NU MAI TINE CAPS LOCK-UL APASAT ATUNCI CAND SCRII !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
  • Members

Am fost si eu la Ami Turing sa ma angajez,si la fel am auzit de la alti colegi ca nu prea vezi bani de la ei.Iti pun pe card numai 50€ pe sapt.sa ai de mancare si restul banilor 1000€din1200€cum au spus ei ca dau,spun ca tii dau cand te intorci in tara,dar eu nu prea cred treaba,e teapa curata dupa cum am auzit.Voi ce spuneti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Am fost si eu la Ami Turing sa ma angajez,si la fel am auzit de la alti colegi ca nu prea vezi bani de la ei.Iti pun pe card numai 50€ pe sapt.sa ai de mancare si restul banilor 1000€din1200€cum au spus ei ca dau,spun ca tii dau cand te intorci in tara,dar eu nu prea cred treaba,e teapa curata dupa cum am auzit.Voi ce spuneti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

e teapa mareeeee colegule..eu stiu de acum 3 ani cand era s o "mushc" cu articulatele lor pt balastiera...si mai este un flacau care este coleg cu noi , acum este la waberers(scuze daca nu stiu cum se scrie) care este nepotul patronului si prefera sa lucreze la altul decat la unkiu sau..asta spune mult nu? :)

Drmuri line fara capre

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
  • Members

Nu apelati la serviciile acestei firme. E cea mai neserioasa firma de transport la care am apelat vreodata. Personalul/patronul sunt persoane neserioase si iti inchid telefonul in nas, sau chiar ridica vocea la tine, in cazul unei probleme. Autocarele acestei firme sunt mizerabile, invechite ,periculoase si suprasolicitate. Eu personal am astept ~10 ore pentru repararea unui autocar proaspat intors din italia.(fara nici o scuza din partea firmei). Acelasi autobuz a ramas blocat in ungaria 2 zile , o saptamna mai tarziu.

http://www.bzi.ro/firma-de-transport-am ... lia-382681

Mi-au incasat bani pentru bilet dus-intors dar nu au putut sa imi ofere loc la data solicitata cu toate ca am sunat pentru rezervare cu mult timp inainte fata de recomandarea celui ce mi-a vandut biletul. Si au refuzat sa returneze diferenta de bani pentru bucata de drum platita ,dar pe care am parcurs-o cu trenul.(recomandarea patronului : "sa merg inapoi in italia si imi asigura transportul pe portiunea respectiva").

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.