Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

accident Lancram/ ALBA


Postări Recomandate

  • Members

RIP!!! ...  :( :( :( ... sa fim atenti colegii ... de acum incepe sezonul motociclistilor  .... cred ca veneau de la o intrunire ...care a avut loc la timisoara ... un topic deschis pe aceasta tema "ATENTIE LA MOTOCICLISTI" ar fi UTIL ... !!! ink o data ...ATENTIE LA MOTOCICLISTI!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Vizitator Anonymous

Si mie imi plac motoarele, sincer sunt cam fan suzuki bandit. Imi plac nakedurile. De mers am mers cu un CBR, un GSXF si cu clasicul IJ si hoinar, si bineinteles cu un bandit... de 600. Nu mi se pare corect "atentie la motociclisti". Daca tii la viata ta te pazesti singur, nu astepti de la altcineva sa aibe grija de tine. Asta e parerea mea. Daca mergi tare si intre benzi stii de la bun inceput la ce riscuri te expui...daca nu inseamna ca esti prost.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

Nu tens....era de 600...oricum inteleg oarecum aluzia. Daca incerci sa-mi spui ca e mai greu sa o tii incet sunt de acord cu tine. Dar atunci cand te mananca palma ar trebui sa stii la ce sa te astepti...

Nu sunt contra mersului tare cu masina sau cu motorul. Doar sunt pro constientizarea riscurilor si nu a chestiilor de genul "atentie motociclisti" "motociclisti in trafic, asigura-te si poti salva o viata" etc...sper sa nu ma intelegeti gresit. Poate ca sloganul cel mai potrivit pentru motociclisti ar fii ceva de genul "ai grija de viata ta, nu lasa pe altul sa ti-o ia"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.