Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

bancuri...


Vizitator

Postări Recomandate

Un pompier spala camionul de interventie in curtea regiei de pompieri cand observa un baietel intrand pe poarta calare pe un carucior de butelii pe care lipise niste coli rosii de hartie si o scarita in miniatura pe una din laturi.

Copilul avea o casca de pompier, o secure mica din plastic legata la mijloc si tinea in mana un mic furtun de plastic. Mirat pompierul observa “mijlocul de propulsie”: un caine si un motan “inhamati” la caruciorul de butelii.

Pompierul intra in joaca copilului si incepe sa studieze mai atent “atelajul”. Spre stupoarea lui, observa ca, in vreme ce cainele era legat de lesa, motanul era legat de testicule.

La care pompierul ii spune copilului:

- Salutare colega, ce camion de pompieri ai, dar nu ai merge mai repede daca ai lega funia de zgarda motanului? Uite cum ai procedat cu cainele….

- Aveti dreptate domnule, as merge mai repede, dar nu as mai avea sirena…

pentru moderatori :

Un moderator de pe un forum cu iubita in dormitor.

Moderatorul:

- Draga mea, vreau sa facem dragoste in noaptea asta.

Iubita:

- Ma doare capul.

Moderatorul:

- Slap (o palma peste bot)

Iubita:

- Ce a fost asta ???

Moderatorul:

– Warn pentru Off topic!!!

Jack si prietenii lui s-au dus sa joace golf intr-o duminica.

Cand erau pregatiti sa joace un tip necunoscut a venit la ei si i-a

intrebat daca poate sa li se alature.Dupa cateva lovituri unul din prietenii lui Jack era curios sa stie ce meserie are tipu’ asa ca l-au intrebat.Tipu’ a spus ca este un assasin platit, iar ei au inceput sa rada.Tipu’ a spus ca nu glumeste, are pusca in geanta de golf si ca pot sa se uite sa se convinga. Asa ca Jack a hotarat sa verifice geanta tipului.Spre surprinderea lui in geanta era intradevar o pusca cu o luneta mare.Jack l-a intrebat pe tip daca poate sa se uite sa-si vada casa prin luneta..Cand acesta s-a uitat, si-a vazut fereastra de la dormitor si pe sotia lui dezbracata facand sex cu vecinul .Nervos l-a intrebat pe assasin cat il costa sa-i omoare.Acesta a spus ca 1.000 euro pentru fiecare foc nimerit !

Jack:

- 1.000 euro ?! Bine, vreau 2 focuri.Vreau sa o impusti pe sotie in gura pentru ca m-am saturat sa o tot aud zi de zi, si pe vecinul meu in p**** pentru ca a indraznit sa se culce cu sotia mea.

Assasinul a spus ca este de acord, s-a pregatit si a inceput sa se uite

prin luneta.Dupa vreo 5 min,Jack plin de nerabdare, l-a intrebat :

- De ce iti trebuie atat de mult timp ?

Asasinul:

- Stai calm! Incerc sa-ti economisesc 1000 euro !

Fetita merge la un bazin de nudisti cu parintii ei. Tot plimbandu-se ea, observa ca toti domnii au chestia mai mare decat tatal ei. Merge la mama si o intreaba :

- Mama, de ce toti barbatii au chestia aia mai mare decat tati?

Mama, nestiind ce sa raspunda:

- Draga mea, cu cat e mai mare, cu atat e mai prost barbatul!

Mai merge fetita sa se joace si observa ca toate doamnele au sani mai mari decat mama ei. Merge la mama si o intreaba:

- Mama, de ce toate doamnele au sanii mai mari ca tine?

- Draga mea, cu cat sunt mai mari sanii, cu atat e mai proasta doamna.

Mai merge fetita la plimbare, il vede pe tatal ei vorbind cu o doamna, se intoarce la mama ei si ii spune:

- Mami, mami, tati vorbeste cu cea mai proasta doamna din bazin! Si cu cat vorbeste mai mult cu ea, cu atat devine si el mai prost!

Nu stiu ce este mai nasol: faptul ca mi-a trimis un SMS “Hai sa ne despartim” sau faptul ca doua minute mai tarziu mi-a mai trimis unul: “Scuze, nu era pentru tine“?!

Care este cea mai tare valuta? intreaba invatatoarea.

- Euro, Dolar, Lira sterlina! striga elevii.

- Ciocanul libanez! zice Bula.

- Ce??? Nici nu exista asa ceva, de unde ai auzit asa ceva? intreaba

invatatoarea.

- Pai a zis sor-mea ca daca libanezul ei ii mai da doua ciocane, isi ia apartament

Intr-o zi ginerele, cu multe multe datorii vine sa se roage de mama soacra sa-l ajute

- Saru-mana mama soacra..ajuta-ma si pe mine..mata ai bani, ai suflet mare..da-mi si mie 100000 de euro ca sunt in mare bebea..

- Mai baiatule..NU!

- Hai mai mama..te implor..fac orice.. ajuta-ma..

- Chiar orice?

- Orice..

- Bun..atunci trebuie sa-mi faci sex oral si-ti dau bani..

Se ia ginerele gospodareste de soacra..termina treaba..ia bani..si in timp ce-i numara..radea de se prapadea..

- Ce-ai ma? Ai inebunit?

- Nu bre! Ma gandeam cata p*** ai sa *CENZURAT* mata pana ai sa vezi bani inapoi.

Un vanzator de pepeni, striga tare: AVEM PEPENI CU GUST DE ORICE!!! AVEM PEPENI CU GUST DE ORICE!!!

La care un baiat, cu o masina traznet, se opreste si ii spune vanzatorului:

-Haideti domnulele, chiar aveti pepeni cu gust de orice?!

-Da domnule, spuneti unul...

-Pepene cu gust de branza aveti?

Se uita vanzatorul in gramada, il gaseste, il incearca si ii da sa guste.

Gusta el, zice "da domnule, chiar asa este, dar crek te-am nimerit cu asta"

vanzatorul: -Spune altul.

-Pepene cu gust de carne aveti?

Oooo, da, asta se vinde cel mai bine, face vanzatorul, cauta pepenele si ii da si gusta

-Oooo, da, zici ca e gratar, da bun...domnule, hai ca iti mai incerc unul daca il ai si pe asta inseamna k esti tare... pepene cu gust de p**** aveti?

vanzatorul: Oooo, nu stiu, stai sa vad... se uita vanzatorul, gaseste, face cep si ii da sa guste

Gusta asta... zice:

-Ba asta cam are gust de c****.

vanzatorul: -AAAA, SCUZE MAI, ROTESTE-L PUTIN.....

Bulă o întreabă pe mă-sa:

- Mamă, pe Gheorghe de la 1 cine l-a adus?

- Barza!

- Dar pe Costel de la 2, cine l-a adus?

- Barza!

- Dar pe Dan de la 3, cine l-a adus?

- Barza!

- Mamă, dar în blocul ăsta nu mai f*** nimeni?

- Tati, tati, cum apar copiii?

Si tatal incepe sa povesteasca:

- Intr-o zi, a sosit o pasare cu o samanta si a plantat-o in gradina.

Dupa noua luni, mama a cules-o si asa ai aparut tu.

Dupa amiaza, fetita scrie in jurnalul sau: `Azi am vorbit despre sex cu tata. E praf !!!`

Un mos si o baba, sot si sotie mor intr-un accident si ajung in Rai.

Acolo ingerul de serviciu ii duce pe o plaja plina de palmieri si cu o casa superba si le spune:

- Acum tot ce aveti de facut in Rai este sa stati aici si sa va bucurati de toate.

Mosul se intoarce catre baba si ii zice:

- Vezi ce proasta ai fost? Puteam sa fim aici de 10 ani dar nuuuuu... tu vroiai sa mancam sanatos!

Un calator ajunge la hanul “Gheorghe si Balaurul”. Bate la usa, i se întredeschide si o femeie îl întreaba:

- Ce vrei?

- As dori sa înnoptez la han si daca ati avea si o farfurie cu mâncare…

- Nu avem! Si i se trânteste usa în nas. Bate din nou la usa. Usa se întredeschide si aceeasi femeie îl întreaba:

- Ce vrei?

- N-as putea sa vorbesc si cu Gheorghe…?

- Popescule, de ce vii asa tarziu la servici ?

- Pai, mi-ati spus ieri sa-mi citesc ziarul acasa…

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nevasta lui Bula isi pune picaturi in ochiul stang, apoi in cel drept si, la sfarsit, intre picioare.

- Esti nebuna? Acolo de ce pui?

O intreaba Bula, siderat de gestul ei.

- Cum de ce? Raspunde femeia. A trecut multa vreme de cand nici ea n-a mai vazut nimic …

Frizerul il intreaba pe client :

- Cum sa va tund ca sa fiti multumit ?

- Gratis !

Seful inchisorii se adreseaza catre detinutul de pe scaunul electric:

- Care este ultima dorinta?

- Va rog, tineti-ma de mana. Asa voi fi mai linistit.

Trei barbati morti ajung la poarta raiului. Ii ia Dumnezeu pe fiecare la intrebari, primul fiind un italian:

- Ia zi,tu cum ai murit?

- Pai mi-am cumparat un Ferrari, am mers pe autostrada spre Milano cu 340 km/h, n-am putut sa iau o curba, am intrat in parapet si am murit pe loc.

- Bine,poti sa intri.

Al doilea, un german:

-Tu cum ai murit?

-Mi-am luat un Porsche, am mers pe autostrada, o cisterna a pus frana brusc in fata mea, nu am mai putut opri, explozie mare, am murit pe loc...

- Bine, poti intra si tu.

Al treilea, un roman:

- Tu ce ai patit?

- Mi-am luat un X5

- Si?

- Si ... si am murit de foame.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merge unu ' intr-un bar si vede, in spatele tejghelei, un borcan plin ochi cu bancnote de 50.

Evalueaza din ochi suma, care se afla in borcan, si curios, il intreaba pe barman:

- Care-i treaba cu borcanu? ?

- Pai pe scurt? daca pui o bancnota de 50 si treci 3 teste, toti banii din borcan sunt ai tai.

- Si care sunt cele 3 teste ?

- Regula este sa le afli dupa ce pui bancnota de 50 in borcan.

Ii da omul o bancnota de 50 la barman, barmanul o baga in borcan si ii spune:

- Treaba merge cam asa: prima data trebuie sa bei, dintr-un foc, o sticla intreaga de palinca? apoi sa mergi in spatele barului, in curte, unde avem un pit bull, pe care il doare tare rau o masea, tu, cu mainile goale, trebuie sa i-o scoti. Ultimul test este cu o baba, de 90 de ani, locuieste deasupra barului, niciodata in viata ei nu a avut orgasm, tu trebuie sa o ajuti la capitolul asta.

- Stiu ca am dat bancnota de 50, dar nu fac testele. Trebuie sa fii nebun sa beai o sticla de palinca si apoi sa mai executi si testele urmatoare?

- Este alegera ta, dar banii raman in borcan, zice barmanul.

Dupa ce bea cateva pahare, omul nostru prinde curaj si-l intreaba pe barman:

- Unde dracu-i sticla aia de palinca ?

Barmanul ii da sticla. Omul, cu ambele maini pe ea, o goleste fara sa se strambe, apoi, impiedicandu-se, isi face drum catre curtea din spate, de unde, foarte curand, se aud zgomotele luptei crancene, dupa un timp, se asterne o liniste deplina? si fix cand, restul clientilor si barmanul, credeau ca eroul nostru a murit, el intra pe usa, muscat, zgariat si cu camasa flenduri pe el, se indreapta spre bar si, spre stupefactia asistentei, striga:

- Noooh? acu? unde-i baba aia pe care o durea maseaua ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.