Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Sofer de camion decedat pe centura Bucuresti


Postări Recomandate

  • Administrators

Un sofer de la Dumagas a decedat pe centura Bucuresti intre Otopeni si A2 din cauza unei crize de diabet.  A reusit sa mai traga frana de mana la camion sa  opreasca sa nu mai faca victime. Dormi in pace drag coleg.

[img width=600 height=399]http://imageplay.net/img/m7Gbd163734/IMG_0208.jpg[img width=600 height=399]http://imageplay.net/img/m7Gbd163735/IMG_0207.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Dumnezeu sa-l odihneasca !!Am mai citit ceva timp in urma despre un caz leit ,un sofer de la Dumagaz a facut infarct pe o autostrada in Germania ;vinovat ar fi stresul la care suntem supusi zi de zi si la care din pacate unii dintre noi cedeaza pt totdeauna .Foarte trist !!! : :'(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Dumnezeu sa-l ierte..vad ca a fost un sofer foarte inspirat si sa gandit macar sa nu mai faca alte victime..sincer imi pare rau pt el dar asta i-a fost soarta...nu te poti pune in fata sortii..asta a fost acuma recent??? drumuri bune si sincer "FARA INCIDENTE"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

Familia multumeste tuturor celor care au transmis mesaje de incurajare. Soferul, Marin Stoenescu a decedat in urma unui infarct, accidentul nu a avut consecinte mai grave datorita ultimului sau instinct de a trage frana de mana. A murit asa cum a trait, cu demnitate si mereu cu gandul la binele celorlati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

asta a fost acuma recent???

Incidentul sa intamplat inainte cu 1-1,5 ore inainte a  posta eu.  Cand am facut pozele soferul era inca intans pe jos si SMURD  il mai resuscita.  Mi-au dat lacrimile cand am vazut si in ziua aceea nu am mai fost bun de nimic.  Inca o data condoleante familiei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

Primit pe adresa de email a forumului:

de la BUGIU SABIN

MARIN SAU MOTOO ASA CUM II SPUNEAU COLEGI  SI NOI CONSATENII A FOST INMORMINTAT IERI PE 29  03 2011 ,CU TRISTETE IN SUFLET AM MERS LA INMORMINTARE PENTRU AL CONDUCE PE ULTIMUL DRUM .IERI ALATURI DE FAMILIE LA PLINS SI CERUL PE ACEST OM MINUNAT ,SINCERE CONDOLEANTE SOTIEI  SI FAMILIEI DUMNEZEU SA TE ODIHNEASCA IN PACE SI SA TE ASEZE IN LUMEA CELOR DREPTI

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Dumnezeu sa-l adihneasca in pace si sa-i fie tarana usoar....te emotionezi pana la lacrimi cand vezi evenimente neplacute si greu de suportat mai ales pt familie....Condoleante familiei! Si sti sloganul:                                                                                                                                                                                                           

                                        "STOP ACCIDENTELOR RUTIERE VIATA ARE PRIORITATE!!!!!!!!!!"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Primit pe adresa de email a forumului:

de la BUGIU SABIN

MARIN SAU MOTOO ASA CUM II SPUNEAU COLEGI  SI NOI CONSATENII A FOST INMORMINTAT IERI PE 29  03 2011 ,CU TRISTETE IN SUFLET AM MERS LA INMORMINTARE PENTRU AL CONDUCE PE ULTIMUL DRUM .IERI ALATURI DE FAMILIE LA PLINS SI CERUL PE ACEST OM MINUNAT ,SINCERE CONDOLEANTE SOTIEI  SI FAMILIEI DUMNEZEU SA TE ODIHNEASCA IN PACE SI SA TE ASEZE IN LUMEA CELOR DREPTI

cred ca nu mă insel dar colegul era din Or. Bălcești jud. Vâlcea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.