Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Postări Recomandate

  • 1 month later...
  • Members

au filiala si in romania, undeva prin maramures. se lucreaza pe comunitate, baga la containere, si de ceva vreme, tragatori pentru ewals.

nu stiu cat e salariul pe tara, dar afara platesc 45 euro la zi, nu sunt probleme la bani, se asigura transport din baia mare(parca) pana in belgia, se sta 2 luni plecat cu 2 saptamani acasa ... cam atata stiu.

numar de telefon inca nu am, dar fac tot posibilul sa fac rost, ca sunt mai mult decat interesat de aceasta firma.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...
  • Members

Ce stiti de firma K.S.T. VERVOER ?

au filiala si in romania, undeva prin maramures. se lucreaza pe comunitate, baga la containere, si de ceva vreme, tragatori pentru ewals.

nu stiu cat e salariul pe tara, dar afara platesc 45 euro la zi, nu sunt probleme la bani, se asigura transport din baia mare(parca) pana in belgia, se sta 2 luni plecat cu 2 saptamani acasa ... cam atata stiu.

numar de telefon inca nu am, dar fac tot posibilul sa fac rost, ca sunt mai mult decat interesat de aceasta firma.

vreau sa mentionez ca diurna nu e de 45 euro pe zi ci de 47 de euro si salariul pe tara este de 1050 lei brut . se asigura transport cu masina firmei din baia mare spre belgia si retur , nu sunt probleme cu banii , si oamenii de acolo sunt extraordinari . eu lucrez la aceasta firma de anul trecut din august si inca nu am avut nici un fel de problema . sefii de acolo sunt un exemplu de urmat pentru patronii nostri din romania ( lucru care nu se va intimpla niciodata din cauza mentalitatii patronilor autohtoni ) . bafta si drumuri bune tuturor . :);):)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...
  • Members

Oare ce sa credem ca inca mai exista firme bune in BELGIA?ca de van moer nu stie nimeni van poel este varza ,ce sa cred ca nu au dispecer roman,si merge treaba bine?o sa le dau astazi un e-mail, multumesc colegii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

Da nu am citit data scuze, firma o cunosc este tot asa de ok cum zice colegu si la container nu prea ai ce lucra ma refer la chingi iar firma este la zeebruge nu stiu nr. tel. ca nu am cerut dar poate pe viitor o sa cer.Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Pentru colegii interesati,am acest nr de telefon 003250318087 D-L STEVEN TOMELEIN,acesta este patronul firmei kst vervoer.La adresa de la Baia Mare nu este decit contabilitate,si telefoanele nu sunt bune.Trebuie sa vorbiti engleza cu el.Zilnic dupa ora 9 il gasiti la birou,in Brugge.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • Members

nu se munceste in echipaj , fiecare cu camionul lui , acum transportul catre casa se face cu un microbus 8+1 al firmei loganul fiind inlocuit ca suntem cam 35 daca nu ma insel , si au fosti si ceva incepatori din cite am vazut , dar toti angajatii sunt din maramures .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • Members

Dragi soferi,

va rugam nu mai sunati la nr de tel: 003250318087. Nu stiu care din soferii nostrii l-a postat,insa acest nr nu este al firmei KST, este al firmei GDP, firma belgiana! Numerele romanesti sunt bune, insa unul e valabil doar cand suntem in tara, iar celalat merge, insa este al secretarei, care nu va poate ajuta cu prea multe informatii in legatura cu angajarile.

Va rugam sa trimiteti toate CV-urile, intrebarile sau nelamuririle la adresa de mail a firmei: kst.vervoer@hotmail.com. Vom incerca sa va raspundem in cel mai scurt timp.

De asemenea adresa de mail: izabella.1983@hotmail.com nu mai este valabila, deci va rugam nu mai trimiteti mail-uri acolo, pentru ca acestea nu vor fi citite.

Pentru moment nu avem locuri vacante pentru soferi, dar va puteti trimite in continuare CV-urile in cazul in care vom cauta soferi pe viitor.Nu uitati ca cunostintele de engleza sau franceza sunt cerinte de baza!!!

De asemenea, atunci cand cautam soferi, preferam sa angajam soferi din Maramures si judete invecinate, pentru ca prezentarea la vizitele periodice de protectia si medicina muncii sa nu fie o problema. De asemenea transportul Romania-Belgia si invers se face cu microbusul firmei, acesta fiind un motiv in plus pentru care preferam soferi din regiune, nu din alte motive decat cele mentionate mai sus!

Speram ca v-am putut informa cat de cat.

Sanatate!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
  • 7 months later...
  • 9 months later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.