Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

URGENT O INTREBARE


Postări Recomandate

  • Members

  MDA  pana la urma ce vrei cu exactitate ? te simti atacat se pare de tot dai replici ca tu le sti pe toate , dai impresia cumva ca nu iti convine ca mai sunt tineri care vor sa profeseze aceasta meserie , sa sti ca nu concurez pentru postul tau ,, dar pana la urma ce vorbim ??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • VIP

Ii dau dreptate lui Mihai,inainte sa pleci la drum trebe sa sti ce sa iei cu tine si ce ai de facut! Nimeni nu s-a inascut invatat,dar nici asa,te iei si te duci pana in Germania ca si cum ai merge sa dai o tura prin oras.In ziua de azi nu ai ce sa te plangi ca nu gasesti o informatie,cand exista atatea locuri unde te poti informa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Pt Achim Claudiu. La nemti nu merge cu spaguta si sant total de acord cu ei.Si daca patronul tau nu stie ce-i aia "Fisa de liber '' ,e de rau.Cel mai bine e sa respecti programul AETR si nu vei fi nevoit sa pui intrebari"profesionale" si nici nu esti expus sanctiunilor drastice care se aplica in asemenea cazuri in toata Europa,nu doar in Germania.Bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

cand cineva greseste nu cred ca trebuie executat.sunt de partea lui claudiu.nu e cazul sa ne luam la palme intre noi, parca eram colegi.ori ceri info prin CB, ori la benzinarie, ori pe forum, tot la colegi apelezi.sau poate unii sunt mai putin colegi decat altii...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

  MDA  pana la urma ce vrei cu exactitate ? te simti atacat se pare de tot dai replici ca tu le sti pe toate , dai impresia cumva ca nu iti convine ca mai sunt tineri care vor sa profeseze aceasta meserie , sa sti ca nu concurez pentru postul tau ,, dar pana la urma ce vorbim ??

apropo de atacuri :      afla colegule ca sunt imun la asa ceva .

sa stii ca nu ai cum sa-mi iei locul meu de munca chiar daca ti-ai dori din toata inima !

chiar crezi ca poti sa concurezi cu mine pentru un post de sofer undeva ???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Vizitator Anonymous

DA,IMI PARE BINE CA AI REZOLVAT PROBLEMA,VINA NU ESTE A TA CI A SEFULUI TAU, CARE TR SA STIE CA-TI TREBUIE FOAIE DE CONCEDIU,SAU COORDONATORULUI DE TRANSPORT,DACA AI SI ALTE NELAMURIRI NU EZITA SA-MI DAI UN TEL SAU UN MAIL,TE AJUT CU CEA MAI MARE PLACERE,DRUM BUN.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Daca se continua asa o sa fac un topic cu intrebarea: Cine are dreptate? :). Nu va mai certati ca nu e frumos. Fiecare cu parerea lui si cu deciziile lui, daca vrem sa il ajutam bine, daca nu mergem mai departe fara sa ne luam de problema lui. Parerea mea!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.