Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

S.C. CONEX TRANS CARGO S.R.L.


Postări Recomandate

  • Members

si eu am cautat cate ceva despre ei dar nu stie nimeni nimic..cateva detalii o sa las aici imediat dupa interviu sa iti spun ce si cum daca nu ai ajuns pana aici..

ne tii in suspans?

ce-mi place!

cere cineva relatii despre Conex trans cargo, se duc 2 insi la interviu, posteaza dupa interviu dar nu spun nimic concret despre ce este acolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

mi-au spus ca firma de transport e in curs de infintare si ca in scurt timp incepe activitatea cu trasportul...acum are treaba doar cu trasportu de persoane..prea multe detalii nu..au spus ca dupa ce sunt angajat..m-au intrebat daca as fi dispus sa plec in irak..libia si numai stiu ce tari...a ramas sa ma sune ei "in perioada imediat urmatoare".acum sa vad daca mai suna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Am fost la interviu... s-a discutat de curse de Siria , Egipt, Turkmenistan, Azerbadjan (nu stiu daca am scris corect ... sorry...  ) . Am fost intrebat cam ce pretentii salariale am ... ei nu vor sa spuna cat sunt dispusi sa dea, s-a discutat despre program , masini aproape noi.Nu au dat prea multe amanunte.Detaliile se discuta la angajare. se pare ca pt Europa de vest cam putine curse. sa vad daca suna pt angajare.Va tin la curent daca mai aflu ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.