Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Formula 1 si GP MOTO,circuit Montmelo,Spania


ROSSY

Postări Recomandate

  • Members

In perioada 20-22.05.2011 se tine etapa de Formula 1 iar in perioada 3-5.06.2011 se tine etapa de GP MOTO.

Pentru colegii  care se vor afla in zona si au timp (pauza saptamanala).Accesul se poate face din A7 iesirea 13, recomand pentru parcare poligoanele industriale din Montornes del Valles si Granollers (P.I. CONGOST), pentru Formula 1, deoarece accesul in poligoanele din Montmelo va fi restrictionat. De regula la GP se poate parca si in poligoanele din Montmelo. Parcarile sunt la aproximativ 3-4 km de circuit,o plimbare pe jos sau cu autobuzul. Pretul biletelor,pentru cine este interesat, la F1 de la 50€ la 400€ iar la GP de la 50€ la 150€. De obicei catre sfarsitul etapelor de calificare sau catre sfarsitul cursei se da liber la intrare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Administrators

salut rossy as vrea sa te completez cu o poza explicativa .....

Nueva_imagen_de_mapa_de_bits.jpg

traseul din iesirea /intrarea 13 granollers ,AP7 ....si urmat desenu meu ....mi-a cam tremurat mana ;D , la 1 este o strada din poligon lata si unde se se poate parca fara grija , desii e in spatele circuitului nu o sa fie pe ea decat autocare si camione ........, la punctu 2 o benzinarie sorli discau si putin mai jos o parcare de camione , si la 3 o alta trada din acelasi piligon ind .unde se afla reprezentanza mercedes ...mare si cu  loc destul

eu am lucrat pentru 2 firme din acel poligon si am prins 2 curse de f 1 ..nu sunt cuvinte sa descrii atmosfera ....bafta si drumuri bune

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.