Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Postări Recomandate

  • 2 weeks later...
Vizitator Anonymous

Am lucrat 4 luni la un roman care are 2 camioane inchiriate de la llacer.... Era cu motorina si drumurile platite cu cardurile lor si il furau.. se palangea ca ii vine 7000 euro drumul la 2 camioane pe luna. si la motorina il fura.... cand veneam din austria.. ne trimitea mai mereu in germania si dupa in franta pe langa paris si mai sus, incarcam cartofi si descarcam in valencia.. ne dadeau pe cursa 700 euro atatia km... Cu cine vorbeai se plangea ca ia oprit bani .. Parerea mea o firma foarte proasta... am castigat in 12 curse de spania-austria 500 euro... Daca mai vrei sa ma intrebi ceva sunt aici. Salutare (parerea mea sa eviti escrocii de la firma asta)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
  • 3 months later...
Vizitator Anonymous

e ok la NAVARRO daca mergi sa lucrezi la ei si nu la roman ce tracteaza remorca de la ei,despre salar stiu doar ca incepe de la 1300e daca nu ma insel. eu am lucrat la "ei" jumate de an.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.