Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Volvo VT 880


Tavy985

Postări Recomandate

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • Members

;D ;D ;D ;D ;D Am stiut ca vei fi primul care ia foc ,tocmai de asta am si scris 880 HP. :D :D :D :D

  Lasand gluma la o parte, asa este ,nu are 880 cp. Dupa stiinta mea VT-880 avenit cu 4 versiuni de motorizare :500 HP, 550 HP, 600HP si 625 HP.

  Daca cineva stie mai bine,sa faca precizarile de rigoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • VIP

Nu am luat foc nu am de ce , nu imi dau bani ai de la MAN ,VOLVO etc .am zis ca poate uni nu stiu multi se pacalesc stiind ca in E.U ciferle alea de pe lateralul cabinei reprezinta numaru de cai putere. Si se stie ca cel mai mare motor de la Volvo ii de 700 hp.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

    Hi,Hi,buna gluma cu 880cai!Pai atunci eu pe camionul meu ar trebui sa am 9400cai!ii dau fumuri lui 880!Lasand la o parte gluma,nu am atata herghelie pe camion(as vrea eu)dar asa este numit modelul,international 9400!Acuma,diferentele intre 9400 si 9200 sunt minime,(ma refer la design si optiuni)iar ca motor la fel,iti alegi ce motor vrei tu asa ca se poate sa ai pe un 9200 un motor mai puternic decat pe un 9400 si chiar decat pe un 9900,care este insa diferit ca design!Din cate stiu eu si la VOLVO e la fel!iti construiesti singur camionul(cand il cumperi de nou,bineinteles)>tu alegi ce motor vrei,ce transmisie,ce optiuni vrei sa ai,etc!VT880 este doar numele modelului respectiv,pe urma tu iti alegi motorizarea,transmisia,etc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.