Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Postări Recomandate

  • 3 weeks later...
  • Members

Nu stiu de ce dar am impresia ca este o teapa.Nu am gasit firma pe net in romania.Uite ce am primit de la ei:

Buna ziua.

Prin vizualizare sunteti candidatul ideal pentru firma noastra

Inainte de a va programa pentru interviu rugam sa trimiteti pe mailu firei

O Copie permis de conducere si copie buletin.

Pentru a putea sa va angajam avem nevoie de un contract semnat cu dvs (dupa un interiu) si o sesiune de documentare in care sunt necesare anumite detalii si copie dupa

buletinul dvs,  astfel: trebuie sa ne trimiteti o poza cu fata in care sa aveti in mana permisului de conducere. (vezi exemplu atasat)

Mentionam ca aceste documente NU vor fi facute publice si ca ele sunt numai pentru uz nostru intern in vederea angajarii si completarea dosarului in securitate.

Sunt absolut necesare pentru a ne asigura ca dvs sunteti persoana in cauza, aveti peste 18 ani, si sa vedem un ascpect, care v-a scoate in evidenta dintre cei 50-120aplicanti pe zii.

Veti fi programat pentru intreviu cel tarziu in data de 15 mai, veti fi contactat

de patronul firmei Dl. Pacurar Sergiu director.

O zi buna va doresc.

    De ce or fi avand nevoie de o poza co buletinul,si nu cu permisul de conducere?

    Probabil ca pe permis nu se vede CNP-ul

    Daca aveti alte informatii scrieti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

Si eu am primit mesajul de la ei,pt Bucuresti.Le-am si trimis elementele cerute.Ce tzeapa pot sa-mi traga?Poate sa ia vreun credit cu CNP-ul meu,oricum ma doare undeva,pot demonstra usor ce s-a intamplat,le vine de hac repede politia,daca e asa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Din cate-mi amintesc eu, sunt anumite site-uri de poker online in care primesti bonusuri pana la 50 de euro (care sa ii joci pe net, daca ii inmultesti poti sa-i scoti) si pe acele siteuri se cer astfel de chestii, buletinul scanat si o poza cu tine cu buletinul in mana. La cat e de inventiv romanul nu m-as mira sa fie doar pentru asta !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

Vreau sa-i raspund lui Horatiu:Probabil ca nu ai intrat in anuntul celor de la Fast,pentru ca altfel,ai fi vazut ca au nevoie si de b-isti.Intr-adevar am primit mail de la ei,pentru interviu,ce ti se pare atat de extraordinar?Crezi ca nu am ce face decat sa scriu aiureli pe un astfel de forum?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

hai sa itit zic de ce....acel mail dar cu o alta incarcatura suna cam asa......firma de paza cauta agenti de paza in germania,nu este necesara limba germana,salar 1200 euro cazare gratuita,se lucreaza in ture zi noapte cei care doresc sa aplice vor trimite o poza cu buletin de identitate in care sa se vada poza clara si ceva care sa te evidentieze de ceilanti aplicanti...eee ce zici suna cam la fel?...aa si apropo am primit si eu mail de la faaassss astia TEZEAPAAA... cauta pe gogu si ai sa vezi daca exista iti da ceva din italia si parca din africa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

Ok,Horatiu si in ce consta tzeapa?Cu ce ma prejudiciaza pe mine,ca doar nu m-a costat nimic sa fac poza sau sa trimit mail-ul ? Bafta !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.