Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Postări Recomandate

  • 1 month later...
  • Members

Salut colegii!.Sunt nou pe forum si am citit cateva din comentariile voastre despre diferite firme si despre cum sa-ti gasesti un loc de munca bun.Tote bune si frumoase dar i-as intreba pe cei ce muncesc in B,SK,I,si care zic ca sunt bine platiti si au dat de noroc,ca sa-i spunem asa,de ce nu dau nume,adrese,nr de telefon sa poata si altcineva sa-si incerce norocul????.Sunteti doar la faza de lauda nicidecum sa ajutati pe cineva sau sa-i oferiti sfaturi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • EX Staff

Salut colegii!.Sunt nou pe forum si am citit cateva din comentariile voastre despre diferite firme si despre cum sa-ti gasesti un loc de munca bun.Tote bune si frumoase dar i-as intreba pe cei ce muncesc in B,SK,I,si care zic ca sunt bine platiti si au dat de noroc,ca sa-i spunem asa,de ce nu dau nume,adrese,nr de telefon sa poata si altcineva sa-si incerce norocul????.Sunteti doar la faza de lauda nicidecum sa ajutati pe cineva sau sa-i oferiti sfaturi.

Ce sfaturi vrei,sau cum vezi tu ajutorul...mura in gura,poate ca e mai bine.

Cita experienta ai,ce limbi straine vorbesti , ce camioane ai mai condus ???

Iti spun eu de ce nimeni nu da " informatii ", pentru ca sint deja satui de asa zisi incepatori,care au stricat totul, care muncesc pe salarii de mizerie.....cum crezi ca te descurci in strainatate cu 1600-1800 euro,impreuna cu familia.......te-ai intrebat vreodata ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

deja spune multe despre unii doar faptu ca isi cauta de lucru pe un forum. internetu da este foarte util dar inca se mere pe sistemu vechi o iei din usa in usa si vb cu toate pietrele din curtile firmelor daca iti doresti sa fii ceva in viata asta sa reusesti!ehhh de sar putea sa dam si numa un mass pe messenger si gata sa ne angajam

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

dumneata vt880 te-ai nascut atotstiutor ,sa fim cinstiti.

Cu siguranta nu , dar asta nu inseamna ca trebuie sa te lasi calcat in picioare si sa accepti mizeriile celor care ofera de munca incepatorilor ... de fapt pe asta si mizeaza acei patroni , pe  lipsa de experienta si dorul de a conduce un camion ... ambele adunate te fac sa le accepti conditiile de mizerie , mai devreme sau mai tarziu o sa pleci in mod evident de la ei , dar cu siguranta altii ca tine sunt deja la poarta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Nenea veteranu,stii care-i treaba, am scris ca sunt nou pe forum nu incepator iar referitor la sfaturi si ajutor nu am cerut la nimeni doar faceam o catalogare sau imi spuneam parerea despre cei care se lauda cand cineva, incepator sau nu, cere sfaturi sau ajutor.Iar dumneata se pare ca esti fondatorul forumului sau cam asa ceva ca prea le stii pe toate(fara suparare).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • EX Staff

Nenea veteranu,stii care-i treaba, am scris ca sunt nou pe forum nu incepator iar referitor la sfaturi si ajutor nu am cerut la nimeni doar faceam o catalogare sau imi spuneam parerea despre cei care se lauda cand cineva, incepator sau nu, cere sfaturi sau ajutor.Iar dumneata se pare ca esti fondatorul forumului sau cam asa ceva ca prea le stii pe toate(fara suparare).

Pustiu', fara suparare, nu sint fondatorul forumului.....de sfaturi si ajutor sint satul pina peste cap...cred ca cel mai bun raspuns il ai in postarea lui MisterD, iar referitor la Alpetrans, cunosc foarte bine conditiile de munca si cerintele staf-ului.

Iti urez bafta in viata !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

eu intrebam de informatii de firma iar colegii vorbesc aiurea meci mult colegii! colegu cu laudele vino la tir express 1800 pe luna 6 luni afara cu 2 sapt acasa vexi topicul tir express stie cineva ceva de alpetrans ca doar ASAT ERA SUBIECTUL?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • EX Staff

eu intrebam de informatii de firma iar colegii vorbesc aiurea meci mult colegii! colegu cu laudele vino la tir express 1800 pe luna 6 luni afara cu 2 sapt acasa vexi topicul tir express stie cineva ceva de alpetrans ca doar ASAT ERA SUBIECTUL?

La scris vad ca esti bun, scrie "Alpetrans" in fereastra de cautare de la Google, si ai sa ai toate datele, nu mai bate campii cu Tir Express et comp, nu eu te-am trimis acolo !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

vt 880 nu este vorba ca ma trimis cineva sau ma obligat cineva sa lucrez unde lucrez acum nu mai dau nume sa nu zica cineva ca fac reclama, dar din cauza unor imprejurari familiare nefericite sunt nevoit sa lucrez in 2. inca imi era bine aici dar asta este situatia! Dami si mie mai multe detalii daca stii despre ei. unde fac angajari etc daca stii si poti! drumuri bune la toti colegii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.