Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Soferi din top firme :)


Zamy

Postări Recomandate

  • Members

salut colegii,

nu am nimic cu soferii care beau ,dupa ce se dau jos de la volan.

asta e un pericol public si eu l-as baga la puscarie cateva luni si sa vezi ca altii nu mai fac asta,sau eventual sunt din ce in ce mai putini.imaginati-va pe asta pe o autostrada>>>ce poate iesi acolo....carnagiu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

colegii vreau sa va spun ca la transcar nu sunt chiar numai ciobani dastia sunt si oameni normali cu capu pe umeri , vreau sa va mentionez ca primul care a batut primarul din pecica la aproximativ o luna a fost nevoit sa plece din cadrul societati iar cel cu parcatu pe contrasens si cu discoteca la plimbare nu mai este demult deci nu tre sa trecem transcaru in categoria ciobanilor de prima clasa , printre toti oameni mai sunt si uscaturi . Drumuri bune cu sanatate si Hristos a Inviat!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

ai dreptate stana tot stana ramane da nu inseamna ca daca ei sunt conducatori de camion suntem toti lafel ca ei ca si eu lucrez acolo si nu sunt ca ei si daca ma gandesc si tu esti conducator de camion deci nu categorisim o firma dupa toate ciudateniile care sunt in cadrul stanei cum zici tu , ca si concluzie crezi ca daca erau la edy nu faceu la fel ? sau putea sa fie conducatori de camion la ori care alta firma si sa aibe acelasi comportament , mai dureros este ca nu conteaza firma la care lucreaza sau ce scrie pe camionul lor mai important este ca nu sunt ei ca si oameni constienti de urmarile care pot aparea prostiei din cap

http://youtu.be/mEUTZFok-98

si exemplele pot contiuna fara numar ca sunt destule exemple

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Members

daia suntem soferii vazuti  naspa din cauza unor alcoolisti  care  isi beau mintiile  cu scandaluri si ochii pe furat  .munca  de sofer este o munca respectabila,grea,stresanta  care implica si siguranta  altor oameni dar din pacate din cauza unor betivi ordinari  si alte specimene  ti-e rusine sa te recomanzi ca sofer

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

apropo colegu asta suparat pe toata lumea  la scurt timp dupa intamplare  bineintels ca iara sa imbatat  si si-a adus aminte caa re ceva de inpartit cu primaru din pecica  si sa dus hotarat sa lamureasca problema  dar din pacate nu a mai ajuns pt ca la intrare in pecica  a luto pe camp si arasturnat masina  cu toata teava de o avea in ea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Nu îi tin partea şoferului, probabil ca şi-a platit cu vârf şi îndesat prostia şi inconştienţa , dar mi se pare jenantă atitudinea reporterei care îi tot spunea să mute maşina de acolo numai să îl filmeze in starea in care era la volan să mai adauge un pic de senzaţional la reportajul de doi lei pe care îl făcea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Members

Sa lasam la o parte exceptiile, dar chiar politia nu mai stie de omenie ?Poti sa te opresti sa iti cumperi o paine sau ceva de mancare in zona aceea si hop si politia cu amenda si primaru care si-o cauta singur.Sant multe alte lucruri grave pe care ar trebui sa le vada ORGANELE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Members

Sa lasam la o parte exceptiile, dar chiar politia nu mai stie de omenie ?Poti sa te opresti sa iti cumperi o paine sau ceva de mancare in zona aceea si hop si politia cu amenda si primaru care si-o cauta singur.Sant multe alte lucruri grave pe care ar trebui sa le vada ORGANELE

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

scz. ca spun dar nu ai cum sa treci peste asa ceva, inchipuie-ti ca familia oricarui dintre noi se poate intalni in trafic cu asemenea specimene  ,oare tot asa ai vorbii ? ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • Members

REPORTERII SUNT CA NISTE MAIDANEZI!POATE CHIAR MAI RAI!DAR E SI ASTA O MESERIA. >:(

EDIT MODERATOR :DACA O SINGURA DATA MAI VAD SCRIS CU MAJUSCULE TE TREC PE LISTA NEAGRA A USERILOR DE PE ACEST FORUM

Beat, Beat dar constiincios, a mentionat ca e in afara orelor de condus si chiar i'a oferit cheile, sa o mute ea, daca tot insista ;)

P.S. Totusi e de apreciat macar acest lucru :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...
Vizitator Anonymous

    totusi sunt specimene cuminti, fata de ce am vazut intr-o parcare pe franta la o pauza de 45, vreo cativa polonezi prieteni la inceput de bautura si dusmani la sfarsit, fugareli cu lanturi de roti si leviere(si totusi erau oameni in varsta), pumni, picioare, tavaleli pe asfalt, a doua zi nici n-au mai iesit din cabina.

  acuma eu si colegu nu stiam ce sa facem, ne gandeam sa nu facem vreun gest nasol, ca se tot uitau la noi la masina (avea nr de polonia), si se intrebau de ce nu vb cu ei, pana ce am terminat pauza si sa plecam, ne-a intrebat unu ceva si i-am raspuns "rumansky" , "aaaa rumansky".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.