Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Prezentare Rotaru


Postări Recomandate

  • Members

Buna ziua,

ma numesc Daniel Rotaru, provin din orasul Roznov,judetul Neamt, sunt nascut pe 08/07/1983. De mai multi ani sunt stabilit in Italia.Aici lucrez ca sofer de camion de 4 ani. De 2 ani conduc un renault magnum 480 cv. Fac doar curse interne, in general transport orice poate sta intr-o remorca cu prelata. Am permis BE din 2002 si CE DE din 2005.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

nu ma poti ajuta si pe mn cu un post de sofer???eu am 45 de ani de 25 de ani sunt sofer am lucrat intern pe camion cu remorca vreo 12 ani iar de 6 ani sunt pe microbuz si fac bucuresti vaslui,am atestate si cartela tahograf ,daca ai cv pt mn suna-ma la 0740908006 sau dami nr tau!!!stima!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

nu ma poti ajuta si pe mn cu un post de sofer???eu am 45 de ani de 25 de ani sunt sofer am lucrat intern pe camion cu remorca vreo 12 ani iar de 6 ani sunt pe microbuz si fac bucuresti vaslui,am atestate si cartela tahograf ,daca ai cv pt mn suna-ma la 0740908006 sau dami nr tau!!!stima!!!!

V-as ajuta cu cea mai mare placere dar nu e asa de usor, ar trebui sa stiti niste italiana si cum merge in general treaba cu transportul prin italia. Deobicei romanii abia veniti la munca in italia isi iau teapa de la patronii italieni. Te platesc mai putin decat un sofer italian sau roman cu experienta in italia, lucrezi mai mult ei, cand pierzi permisul pentru ca nu ai respectat orele de condus nici nu se uita la tine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.