Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

GRUPO J .CARRION Spania -Romania


Postări Recomandate

  • 3 weeks later...
  • Members

ms mult colegu ..auzi da nu cunosti pe cineva care lucreaza la CaRRion si are nevoie de coleg de echipaj ..nu beau ,nu fumez,20 de ani de experientza .am avut comionul meu (camionu care l am avut este in videoclipul Guess Who - "Tot Mai Sus" feat deMoga..am avut contract la Sesse si vreau si eu sa intru la CaRRion ...ma poti ajuta cu un Nr de tel.ms mult

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Members
ms mult colegu ..auzi da nu cunosti pe cineva care lucreaza la CaRRion si are nevoie de coleg de echipaj ..nu beau ,nu fumez,20 de ani de experientza .am avut comionul meu (camionu care l am avut este in videoclipul Guess Who - "Tot Mai Sus" feat deMoga..am avut contract la Sesse si vreau si eu sa intru la CaRRion ...ma poti ajuta cu un Nr de tel.ms mult

http://vitoria.mundoanuncio.es/se-busca ... -491545450

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Vizitator Anonymous

cel mai rapid si mai sigur este sa-ti gasesti un titular care e dispus sa faca echipaj cu tine. daca nu, poti sa incerci sa suni periodic la birou, dar asa cum am mai zis momentan nu angajeaza, si cum campania e pe sfarsite probabil ca in toamna vor mai face angajari, pana atunci nu prea cred.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Members

urmeaza sa lucrez la J Carrion , pe langa avizul medical si cel psihologic, am inteles ca se mai face la sediul firmei din Cluj o vizita medicala! stie cineva care a lucrat la ei in ce consta aceasta vizita medicala? banuiesc ca nu m-a i-a la puricat cu toate din nou... k atunci nu mai vad rostul avizului de la pol CFR!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Vizitator Anonymous

kasyry, daca nu esti pe subiect nu te baga. acum ai picat fix ca musca aia din lapte...

hai sa iti si explic ca sa nu te superi degeaba ca ti-am zis ca esti pe langa...la carrion daca un titular vrea sa te ia cu el pe tine soferas abia dat jos din camionu de scoala, are posibilitatea ca sa te angajeze pe responsabilitatea lui, cu promisiunea ca face sofer din tine. totul se face cu contract si perfect legal. asa ca vai de capul cui e?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

eu nu as lua pe cineva din mai multe motive...majoritatea le-am expus aici: viewtopic.php?f=41&t=8960&start=90

daca sotu are ceva experienta pe intern de ce nu se duce la waberer's ca tot vad ca te-ai interesat. sau la klg, sau la trans euro expres, sau la globex, sau la cartrans, sau la aquila, sau....sau....sau....

eu mor pe oamenii ce pun aici pe forum anunturi de genul: sofer profesionist caut de munca, ofer si cer seriozitate.

poate sa treaca si oral neprotejat, normal protejat, 100 lei ora...acelasi efect il are...crezi ca vine vre-un angajator sa te ia de mana sa te bage la munca? zbate-te putin...da din coate...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

genoxxx comentariu meu era la ce ai spus tu ca gasesti titulari sa te ia cu ei pe responsabilitatea lor nu gasesti asa ceva. am incercat cu cineva de la carrion prieten cu sotu si nu o vrut sal duca el stie de ce poate sa nui ia locu. si de incercat am incercat la unele firme ce mi leai enumerat si o zis ca daca nu are exp pe extern nu l ia sau sasi caute coleg de echipaj dar am gasit nici asa adica un sofer cu experienta. am incercat la sese si o zis ca daca are coleg il ia dar nu am gasit

renunta sa mai scrii cu litere gen chat,nu ai reusit sa citesti regulamentul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

incearca sa zici ca are experienta pe comunitate. eu nu cred ca la waberer's au zis ca nu ca n-are experienta. la carrion nu are cum sa ia locul nimanui. iar daca suni acum la aquila il angajeaza fara probleme...nu stiu ce ai vorbit acolo, dar daca sotul tau e genul care sa vorbesti tu pentru el.......

ultima parte a mesajului nu era pentru tine, ci pentru restul soferilor care asteapta mura in gura.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.