Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

GRUPO J .CARRION Spania -Romania


Postări Recomandate

  • Members

ginoxxx , nu asta am facut eu referire, este peentru prima data care aud ca jcarions face scoala de soferi adica titularu sa isi ia un elev cu el sa il dreseze cum se merge cu frigu sau cu mai stiu eu ce sa nu mai zic altele,am avut si eu dublaje

am fost si eu dublaj dar asta este aiurea in tranvai , see folosesc de cardul lui nimic mai mult si ce salariu ii da? in fine asta este o discutie puerila, problema este ca nimeni , si nici eu nu mai am curaj sa iau pe cineva cu mine , din xxx motive enumerate pe aici pe forum

total, pcr adica pile cunostinte si relati

la asta se reyuma totul acum

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Bai fratilor m'ati innebunit numai cearta si reprosuri pe forumul asta.Sunteti off topic.

Din cate observ pe acest thread sunt persoane care lucreaza la Grupo J.Carion,in loc sa va balacariti toata ziua mai bine ne'ati ajuta cu un nr de tel sau adresa subsidiarei de la Cluj,de cate ori am intrebat pe forum de un nr de tel sau adresa rar aproape deloc mi s-a raspuns,credeam ca suntem o comunitate ca suntem dispusi sa ne ajutam unii pe altii macar cu o informatie catusi de mica.Deci mai intreb odata nr tel sau adresa de la CLUJ va rog vreau sa merg la firma dar nu pot lua legatura cu ei,pe Google am cautat si nu am gasit decat niste numere de telefon care nu mai sunt valabile de cand hau.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Ce pot sa iti spun dar ai intrat in randul soferilor te numesti neamul lui manivela si asta este se cearta ca tiganii se baga cutitul pe la spate ca asa este romanul nu sa te ajute.Eu am 2 numere pe care le stiu cel de mobil este sigur dar raspunde greu celalalt nu mai stiu sigur daca mai este valabil .0726769761-D-nul Dumitru sau 0264440466 Cluj.Eu cu atata te pot ajuta si nu lucrez la ei ca sa iti pot spune mai mult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Members

s-a dus pe apa sambetei si firma aceasta..........nu vreu sa jignesc pe nimeni si nici nu fac vreun act de rasism dar vorbesc in cunostinta de cauza....in urma cu 2 saptamani au inceput sa aduca la firma toti tiganii de prin gorj mehedinti si alte locuri cu un nivel de trai foarte sarac.....soferul 1 de la 9 euro are 7 iar soferul 2 de la 7euro are 5 datorita acestor "romani"veniti pe foame.majoritatea dintre sunt de pe la edy.....si iata cum au inceput furturile prin parcari......saptamana trecuta 2 gorjeni i-au lasat pe alti 2 colegi de ai lor fara 550 litri motorina in parcare pe franta.datorita acestor samsari au multi de pierdut.inca o data vreua sa spun ca nu fac vreun act de rasism si nu vreau sa jignesc pe nimeni!stima

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...
  • Members

pai cam asa e din pacate au inceput sa plateasca la kil....nu la zi....si dc nu fc kilometri ...si clar nu ii faci....m-ai ales pe adr...Inca un mesaj scris in acest fel si concediul va fi de minim 2 saptamani.Scrie normal fara a folosi prescurtari inutile!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.