Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

GRUPO J .CARRION Spania -Romania


Postări Recomandate

  • Members

Am vrut sa postez crva ptr cei interesati se carreras si apare la jcarrion.de exemplu mesajul asta as vrea sa apara la carreras.ori variantei ptr mobil ii lipseste ceva. Ori imi lipseste mie capacitatea de a sti sa postez la carreras fara sa dau reply la vreun coleg...si de ce sa citesc topicul carrionului cand sunt interesat de carreras sau invers...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
Moderatorii au facut o mare prostie.daca vrea omul sa afle ceva de carreras trebuie sa caute prin topicul carrionului.cata lipsa de profesionalism...

SirRaffy treaba cu ,,lipsa de profesionalist,, suna cam ciudat din partea ta,nu crezi?

(impreuna cu sotia s-ar aduna 2700 pe luna...tot ar fi ceva) >:D

Ai uitat cam repede ca ai fost ajutat de acest forum deci si de acesti moderatori pe care ii acuzi atit de usor.

De 3400€ impreuna cu sotia ai auzit? Vrei sa auzi si de 3800 sau iti trebuie poze cu nomina. Iar tu daca vrei sa afli ceva despre o firma stai sa cauti prin topicul altor firme? Sau poate varianta ptr mobil nu arata ce si cum trebuie sa fie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Cand am inceput sa caut despre carreras nu era nimic pe forum, iar colegii forumisti mi-au zis ca de ajutat numai Dumnezeu sa ma ajute:)).ma rog. Cu lipsa de profesionalism am fost exagerat dar mi se pare aiurea sa citeste despre carrion cautand ceva ptr carreras.daca varianta ptr mobil are ceva imi cer scuze si solicit remedierea problemelor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

Popa nu toaca se zece ori pentru orice baba surda , am zis , sunt câteva întrebări despre Carreras pentru ca utilizatorii respectivi nu au răbdare sau nu stiu sa caute un subiect si pun la nimereala . Echipa in limita timpului face tot ce poate . Daca nu ne convine , ne abtinem si gata ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Salut colegii!azi am fost la cluj la carrion sa vb pt un post de sofer si mi-au zis ca daca gasesc un coleg cu experienta pe cumunitate sa facem echipaj ar avea nevoie....daca este vreun coleg interesat las nr meu 0754337243 ,precizez ca eu experienta am decat 4 luni...astept oferte daca e cineva interesat sa faca echipaj...eu sunt din jud alba...drumuri bune tuturor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
pai trebuie sa merg la interviu, pentru asta imi trebuia adresa. Apropo SirRaffy ai lucrat acolo cu sotia ? se plateste..cum e ? si eu vreau sa plec cu prietena la ei.

Interviurile se fac la floresti.cum te dai jos de pe a3 spre cluj vezi pe dreapta un hotel o benzinarie si parcare mare in spate.iti explica mihnea tot.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators
Cand am inceput sa caut despre carreras nu era nimic pe forum, iar colegii forumisti mi-au zis ca de ajutat numai Dumnezeu sa ma ajute:)).ma rog. Cu lipsa de profesionalism am fost exagerat dar mi se pare aiurea sa citeste despre carrion cautand ceva ptr carreras.daca varianta ptr mobil are ceva imi cer scuze si solicit remedierea problemelor.

Sai fie de bine celui care a pus Carrresa cu Carrion. Din pacate nu e acelasi lucru :ymdevil::ymdevil::ymdevil:

Eu nu am postat asa ceva. Rog administratorii acestui site sa verifice si sa trieze postarile

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

cineva a reunit cele 2 subiecte, e vina noastra a celor din staff...imi cer eu scuze colegilor care se simt indreptatiti sa ne atraga atentia asupra acestui lucru...

Daca nu reuseste nici un coleg sa le separe pina in iunie cind revin eu in tara,o voi face eu atunci,momentan acccesul meu la internet lasa de dorit...

Sa nu se creada ca am gresit si am reunit eu aceste 2 subiecte...dar greseala unui coleg inseamna ca e a noastra,a tuturor si atunci imi cer eu scuzele de rigoare,o sa va rog sa discutati numai despre Carrion pina atunci,multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

:-bd

Azi am vorbit la J Carrion...angajeaza soferi profesionisti incepatori in echipaj, dar trebuie sa-ti cauti partener cu experienta in Comunitatea Europeana.

Caut si eu un partener cu experienta pe comunitate (de la J Carrion sau din alta parte) de la care sa "fur " putina meserie, am 46 de ani, card tahograf, atestat transport marfa, sunt din Hunedoara.

Pot fi contactat la numarul 0720392941.

Va multumesc si drumuri bune sa aveti! :ympray:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Buna ziua,fac si eu o incercare,ma numesc Marian,am 45 ani,si locuiesc in Spania de 10 ani,nu am experienta pe trailer,am lucrat numai pe rigide,acum sunt in ultima luna de somaj,as ruga respectuos daca un titular de la j carrion barcelona ar vrea sa ia un sofer 2,sunt o persoana educata si cu bun simt,nr, meu de tel.678136735,VA MULTUMESC

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
salut,pe 06 mai ma duc la interviu impreuna cu un prieten la Cluj,com Floresti,noi suntem din Ploiesti,daca mai merge cineva pe 06 la interv si are masina sa-mi lase un mesaj poate mergem impreuna

Aveti experienta colegii ? Cum procedez ca sa pot merge la interviu ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

+Singuru lucru ca il stiu in prezent de j.Carrion Cluj ( POATE MA INSEL ) am prieten titular care lucreaza la ei este de aproape 2 luni acasa si inca asteapta sa il cheme la lucru din cauza ca cica au foarte multi soferi acasa ( NU POT GARANTA CA INFORMATIA ESTE CORECTA) exista si posibilitatea ca colegul sau sa ii fi bagat bete in roate .... nu am de unde sa stiu despre bani la inceput primiti 7 ct / km nu garanteaza nimic dupa primu sezon o sa se dea o proba ... si o sa creasca la 8 ct iar doar dupa o sa va garanteze 1500 euro asta fiind 43.3 E / zi + salar pe romania care cu un calcul scurt rezulta 1500 in echipaj se ajunge undeva la 1750 E / luna media + / - de la luna la luna respectiv caz la caz mai nou se sta 10 saptamaini la lucru 2 acasa sau 20 saptamaini cu 4 acasa fiecare cum doreste atata timp cat anunta din timp ca vrea sa stea mai mult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

E chiar asa de greu sa citesti? am zis eu ceva ca mi-a zis el mie de 1750? oricum vad ca esti foarte suparat mai ales ca vorbesti baliverne parerea mea 6 centi ... fi serios nu e trota e Carrion in topicu asta si intr-un fel nici nu te contrazic azi iei carnetu maine iei atestatu si mergi sa te angajezi da? clar ca o sa te plateasca foarte putin pentru ca ... vorba lu un coleg cand sa angajat prima data pe comunitate si i sa spus sa ia masina X sa plece spre incarcare in ceva oras prin italia. Il intreaba pe italian nu te supara dar dupa ce ies din baza in ce parte tre sa o iau stanga sau dreapta sa ajung in locu respectiv ... probabil asa si tu daca tu zici ca dumitru a zis ca da 6 centi :D

Una e cand ma urc eu de ex in masina cu 3 ani de spania>DK>italia care pur si simplu plec spre incarcare si imi caut adresa pe drum sau alta e cand se urca un Nene prima data si daca mai e si automata cauta dupa schimbatoru de viteze sper ca ai inteles ideea ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Nu cred ca sunt la interogatoriu si in plus. Sima spre deosebire de tine care dai din taste si cu rost si fara rost pe forum asa ... ca sa iti ocupi timpu eu aduc ceva informatii colegilor despre fiecare firma pot exista o mica mare diferenta de mentalitate intre noi 2. Si daca tu iei 950 lei salar pe tara in mana la carrion esti clar din firma la sfantu asteapta :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Eu propun sa incercam pe cat posibil sa nu incepem "circul", nu de alta dar nu avem nevoie de asa ceva.

Aici sunt si oameni care au nevoie de informatii concrete, nu de povesti pescaresti.

Drumuri bune sa aveti colegii !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.