Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

GRUPO J .CARRION Spania -Romania


Postări Recomandate

  • Members

este foarte greu sa iei pe cineva in echipaj pe care nul cunosti. mergi cu cineva cunoscut si tot apar mici discuti sau poate certuri. cunosc sot si sotie care sau certat lucrand in echipaj. deci foarte greu. da este drept ca uneori te intelegi mai bine cu straini ca si cu neamurile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Vizitator Anonymous

bebe, tu cam le arunci momeala la baieti...iti spun eu ca nu mai lucrez la ei, insemna sa pui magnetul la incarcare sau descarcare...si ti se mai cere cateodata de la obraz. eu le-am zis ca nu am magnet si m-au lasat in pace dar sunt unii, multi, majoritatea care incarca si descarca pe magnet in speranta ca vor primii kilometrii mai multi, dar nu e asa...tot le pune frana ca sa nu depaseasca 16-17000 de km.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators
bebe, tu cam le arunci momeala la baieti...iti spun eu ca nu mai lucrez la ei, insemna sa pui magnetul la incarcare sau descarcare...si ti se mai cere cateodata de la obraz. eu le-am zis ca nu am magnet si m-au lasat in pace dar sunt unii, multi, majoritatea care incarca si descarca pe magnet in speranta ca vor primii kilometrii mai multi, dar nu e asa...tot le pune frana ca sa nu depaseasca 16-17000 de km.

Si ce faceti cu magnetii? ca nu inteleg

II luati de la adBlue sa nu se mai poata alimenta ? sau ce faceti cu ei ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Nu domle , ii pune pe cutia de viteze si nu mai inregistreaza tahograful , asta face , nu te mai face ca nu intelegi !!! Devii ridicol cu incapatanarea de a contrazice atatia oameni care spun ce se intampla . Si eu am primit indicatii de genul asta de la Cipri si de la Anita .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators
Nu domle , ii pune pe cutia de viteze si nu mai inregistreaza tahograful , asta face , nu te mai face ca nu intelegi !!! Devii ridicol cu incapatanarea de a contrazice atatia oameni care spun ce se intampla . Si eu am primit indicatii de genul asta de la Cipri si de la Anita .

de ce ?? pentru ca forumul nu sustine si nu promoveaza asfel de practici !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous
Nu domle , ii pune pe cutia de viteze si nu mai inregistreaza tahograful , asta face , nu te mai face ca nu intelegi !!! Devii ridicol cu incapatanarea de a contrazice atatia oameni care spun ce se intampla . Si eu am primit indicatii de genul asta de la Cipri si de la Anita .

de ce ?? pentru ca forumul nu sustine si nu promoveaza asfel de practici !!

foarte frumos si foarte normal ca nu promoveaza si nu sustine aceste pracici, dar cand omul iti spune in fata ca se pune magnetul si tu sa te faci ca ploua nu inseamna ca sustii sau ca promovezi asta, doar ca devii penibil.

drumuri bune la toata lumea!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

se sta 2 luni si 3 sapt afara si o sapt acasa, iar o data pe an ai dreptul la 2 sapt acasa...nu se schimba cabina cand te intorci din vacanta.salariu se promite 1400-1500 euro de persoana.masini mercedes modelul anterior de 440 sau 460 noi.azi au mai sunat si niste colegi ai mei tot ptr miercuri-joi.masinile sunt la inmatriculat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.