Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

GRUPO J .CARRION Spania -Romania


Postări Recomandate

  • Members
Salut colegii,va rog daca mai aveti noutati despre Carreras,daca sunt seriosi la bani,daca platesc drumu,etc.va multumesc.

sunt seriosi colegule.mie mi-au platit si drumul ca am venit cu masina personala.iar la bani sunt colegi care au luat 1900€ de caciula datorita unor curse de marsilia cj haine care se platesc cu 15€/h/pers la descarcari si incarcari

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
salut colegi stie cineva daca carreras angajeaza incepatori cu cpi adr agabaritic si card taho va multumesc anticipat

colegule regula lor e ca nu angajeaza.in principiu depinde cum le place de tn la interviu si cu cn vi sa lucrezi.daca ai un om de incredere cu tn si garanteaza el ptr tn poti avea sanse.in principiu trebuie sa sti sa mergi cu camionul macar cu fata si sa sti sa cuplezi/decuplezi remorca.ai grija mare cu cn vi ca sunt destui care au plecat ca nu s-au inteles intre ei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

am fost si eu la cluj si intradevar una iti spune la telefon si alta e realitatea,,nu angajeaza decat cu experienta dovedita si dai proba cu un sofer roman care ,na"a ajuns si el mare sef,,,deci cel mai bine e sa va interesati inainte ca sa nu da-ti bani pe drum de pomana......in rest Drumuri bune

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

ajutor:incepe de la 6 centi/km cu cerneala abia uscata pe atestat,dupa 3 luni-proba daca e apt 7centi/km,dupa alte 3 luni-proba 8centi/km si la urma pt titular tot dupa 3 luni(cine vrea sa invete si are profesor bun nu are cum sa nu ia proba)

Buna! si eu m-am angajat in ianuarie la ei ca sofer 2, toate bune si frumoase...numai ca nu prea ma inteleg cu colegul meu care e sofer titular si nu ma invata nimic nimic, nici cand e de parcat in rampa nu ma lasa ca cica da el mai repede....asa nu am nici o sansa sa urc la 7 centi... Cum pot sa fac sa ma dea cu altcineva contractul urmator poate am mai multe sanse! multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

BUNA COLEGI DE LAJ.CARRION EU SUNT ANGAJAT LA EI AM FOST O CURSA AM VN ACASA LA IN CEPUTUL LUI FEBRUARIE ,AM FOST SOFER 2 COLEGUL MEU NU MAI VREA SA MEARGA ASA CA NU AM PUTUT PLECA ACUM ASTEPT SA-MI GASEASCA COLEG DIN CATE STIU DEOCAMDATA NU SE FAC ANGAJARI PANA IN LUNA MARTIE ,DACA ESTE UN COLEG TITULAR SI ESTE SINGUR PUTETI SA MA CONTACTATI VA ROG FRUMOS ABIA ASTEPT SA PLEC IN CURSA CA AICI IN TARA E GREU APROPO EU AM FOST MULTUMIT LA PRIMA CURSA MAI ALES CA SE TIN DE CUVANT NR MEU DE TELEFON:0722627044 SUNT DIN TULCEA ABIA ASTEPT SA PLEC DRUMURI BUNE LA TOTI!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Salut colegu; care esti angajat la j carrion si nu mai ai titular am si eu o intrebare.De unde sti tu ca fac angajarii in luna martie? Ai vorbit tu prsonal cu vreun sef de la j carion? Sau vorbesti numa din auzite? Scrie te rog pentru ca si eu sint interesat de o angajare la iei,daca ar fi adevarat ar fi OK. ASTEPT O CONFIRMARE LA CELE SPUSE DE TINE. MERSI DRUMURI BUNE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Members

Un singur lucru va pot spune acum NU se fac angajari la Carrion in nici un caz sunt peste 50 de titulari acasa care asteapta masina. Au facut angajari in prostie anul trecut pe sfarsit si acum nu au masini pentru toti soferi am coleg care este acasa de 6 saptamaini momentan si i sa spus sa sune prin 10 luna aceasta dar mari sperante nu are sa mearga pana dupa sarbatori.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
Moderatorii au facut o mare prostie.daca vrea omul sa afle ceva de carreras trebuie sa caute prin topicul carrionului.cata lipsa de profesionalism...

SirRaffy treaba cu ,,lipsa de profesionalist,, suna cam ciudat din partea ta,nu crezi?

(impreuna cu sotia s-ar aduna 2700 pe luna...tot ar fi ceva) >:D

Ai uitat cam repede ca ai fost ajutat de acest forum deci si de acesti moderatori pe care ii acuzi atit de usor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.