Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

ce parere aveti de colegu?


costy bci

Postări Recomandate

  • Administrators

........un loc liber pentru colegii care nu muncesc !!!!!

eu nu tolerez , alcolul in timpul munci , este devoada de neprofesionalism !!!! de acea sunt pauzele saptamanale ,lasi camionu si faci e vrei ......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Pedeapsa legala ca pedeapsa dar bine ca n-a omorat pe nimeni asta-i partea buna a acestei ispravi daca-i putem spune asa .Nici eu nu tolerez astfel de fapte , ar trebui dotate toate camioanele cu dispozitive antialcool ,parerea mea !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Eu sunt confuz in urma clipului vizualizat.Cel putin nu reiese faptul ca politia l-ar fi oprit in trafic si ca l-ar fi supus controlului etilotest.Camionul era parcat,cu motorul oprit,asadar nu reiese faptul ca el ar fi baut neaparat la volan.Intradevar daca a facut asta,e un semn de nepasare (nu am gasit cuv mai bun) si nerusinare fata de ceilalti participanti la trafic.El putea evident sa stea numai langa autocamion si sa fii baut...eu inca nu am auzit caz in care unui pieton sa-i fie recoltate probe biologice si pe urma sa-i fie retinut/anulat permisul de conducere cu toate ca el era simplu pieton si nu conducea vreun autovehicul.

Dar e tare omu: "nici nu l-a parcat bine"  ;D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 3 months later...
  • Members

Nu am inteles eu bine ?  camion parcat , prima data TV. si abia apoi politia ???  sa nu fiu gresit inteles , nu aprob asa ceva sub nici o forma ...dar cum sa-i faca dosar penal din moment ce era parcat de mult ?? ...desigur mai este si problema caci daca nu ar fii fost depistat poate ii trecea prin cap sa plece la drum in halul in care era ,dar asta e alta problema deja.

Cati dintre cei care am lucrat pe comunitate sau mai lucreaza inca, nu am baut seara stand la TV.cate o bere ? ..dar totul are o limita

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • Members

doamne fereste!asta e rasa romaneasca...si padure fara uscaturi nu se poate....dar de  fapt pe el nu l-a  oprit nimeni..a parcat aiurea si  a  anuntat careva televiziunea...asta  e ce am inteles eu din materialul filmat...numai ca el nu mai judeca ,,,s-a dat singur de gol...daca pleca de linga masina doar el si dumnezeu stiau  ce s-a intimplat in  ziua respectiva.......da ,sunt de acord ca cei care sunt ca el sa fie pedepsiti mult mai  aspru....dar ma rog....traim in ROMANIA.........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.