Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Members

mare grija la VAN MOER.este o firma foarte mare dar(ca trebuie si un dar,ca sunte-m in romania)la biroul din tara este o romanca bine intentionata care-si cara neamurile la firma indiferent daca au mai lucrat sau nu si in concluzie neamurile aflindu-se pe un loc caldut(ghiorlani vorba lui BADEA)au inceput ei cu trierea.ex..sunt angajati in firma si alti baieti din alte judete nu stiu cum au ajuns angajati acolo dar acum suporta ghiorlanii-le la modul,,,CE CAUTATI VOI TARANILOR IN FIRMA SI DE UNDE A-TI AFLAT NR DE TEL?????!COLEGI NU GLUMA FRATE.iar dovada de colegialitate maxima.sper ca nu am suparat pe cineva,dar si eu sunt din BUCsi nu am facut diferente de zona.si pe mine pute-a sa ma scape mama prin olt mold sau ard.ave-am eu vre-o vina.DRUMURI BUNE LA CEI CE SE SIMT COLEGI ADEVARATI :-[:-X

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

am uitat cei ce vor sa-si incerce norocul.tel 0726775094.dupa ora 18.oo.1200e+1900roni.e bine la bani si nu sunt probleme dar...sunt colegi care are grija sa cada cite o firma buna.si mai zice-m de ce nu n-e vor straini.din cauza noastra e marea problema.pacat de firma.era un loc caldut pt toti si ave-am loc foarte multi acolo,fiind o firma foarte mare si care a iesit pe locul 2 anul trecut ca transport pe EU

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

la van moer aproape toti belgienii sunt "ghiorlani"  cum vrei k unii dintre romani sa se lase mai prejos.firma e mare serioasa masini si vagoane superarenjate dar din pacate pentru cei 6 romani care lucreaza acolo nu au creiat conditii deloc.nu spatiu unde sa gatesti nu masina de spalat nimic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

lasa tata ca am lucrat pe comunitate si fara buc si fara dormitor.dar am fost toti colegi,si la propriu si la figurat.dar la modul ca sunte-m din zone interzise pt uni nu am avut parte.sau poate nu am dat importanta.OMUL SFINTESTE LOCUL

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

perfect de accord.dar o firma serioasa cum se tine van moer ar trebui sa se gandeasca si la conditiile pe care ar trebui sa le aiba angajatii care sunt in deplasare cate 2 luni si faptu ca sunt si angajati care cred ca sunt buricu pamatului asta e altceva. eu doar ziceam ca nici bani din cale afara nici conditii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Vizitator Anonymous

mare grija la VAN MOER.este o firma foarte mare dar(ca trebuie si un dar,ca sunte-m in romania)la biroul din tara este o romanca bine intentionata care-si cara neamurile la firma indiferent daca au mai lucrat sau nu si in concluzie neamurile aflindu-se pe un loc caldut(ghiorlani vorba lui BADEA)au inceput ei cu trierea.ex..sunt angajati in firma si alti baieti din alte judete nu stiu cum au ajuns angajati acolo dar acum suporta ghiorlanii-le la modul,,,CE CAUTATI VOI TARANILOR IN FIRMA SI DE UNDE A-TI AFLAT NR DE TEL?????!COLEGI NU GLUMA FRATE.iar dovada de colegialitate maxima.sper ca nu am suparat pe cineva,dar si eu sunt din BUCsi nu am facut diferente de zona.si pe mine pute-a sa ma scape mama prin olt mold sau ard.ave-am eu vre-o vina.DRUMURI BUNE LA CEI CE SE SIMT COLEGI ADEVARATI :-[:-X

imi cer scuze inainte sa iti dau replica dar nu esti bine informat,nu e nimeni ruda cu ''romanca bine intentionata'' ,cat despre experienta tu ai avut probabil inainte de a avea permis de conducere presupun (toti meritam o sansa) singurul lucru adevarat din ce ai spus este sunt oameni si oameni sau colegi si colegi indiferent ca sunt primi sase sau ultimi doi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 months later...
  • 1 month later...
  • Members

dar bani pt COse dau ?colegu buceag poate sti ceva sa ne spui si noua ,vreo noutate care este baremul la angajare pentru [romanca bine intentionata]am auzit ca 100 e si daca ceri ceva pt,COesti dat afara disciplinar sau tu poate esti vreo VALOARE de lui Alain [scuze].totusi daca este un coleg adevarat sane spuna pe forum il rog frumos sa raspunda

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

am intrebatsi eu astazi ca sint nou pe forum despre van moer dar poate i-am deranjat pe unii de nu mi-au raspuns dar nu cred ca asta e motivul .va rog frumos poate imi spuneti si mie cite ceva despre van moer ,ca de la biroul din Romania acea [doamna bine intentionata] care are in belgia pe tatal si pe fratele ei tot imi spune ca nu se fac plecari iar prietenii ma suna ca mereu vin colegi noi .colegul NEGHINA stii ceva ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

e totusi o problema cu aceasta firma daca tot spuneti ca stiti ceva de cine va este frica ?Buceag srl,DoarRadu,Johny v.b,si Marius Neghina de cine va feriti de nu raspundeti ?ca am inteles ca domnu Alain a cernut sita,vorbiti daca aveti totusi demnitate ca nu este nici-o suparare sa stiu si eu si alti colegi care poate au si ei nevoie de informatii utile .Varog frumosw sa-mi raspundeti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Multumesc colegu,apreciez bunul tau simt,dar restul colegilor sint conducatori auto la firma[van moer]nu au macar bunul simt sa recunoasca diferenta dintre o cifa si un autotractor cu semiremorca ,ca ei asta au lucrat ,nu-ti mai spun ca nici macar statia nu stiu cite unii sa o foloseasca prin FRANTA sau OLANDA si acum spun ca sint soferi de tir [bine tirul e o conventie internationala]spun ca ei l-au inventat.Multumesc anticipat colegu si DRUMURI BUNE LA TOTI COLEGII CARE SINT PE DRUMURI LA ORA ASTA.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Colegul MARIUSDAFXFpina la urma ceea ce am spus in aceste comentorii esre foarte adevarat,ieri am fost peste ei la birou si cind i-am cerut belgianului explicatii mi-a raspuns ca vine recesiunea in Europa si nu mai face angajari,iar referitor la [doamna bine intentionata]mi-a recunoscut chiar dinsa personal ca are acolo rudele[tatal si fratele]dar nu mi-a recunoscut ca si praduiesc,referitor la belgian  adat-o in criza.L-am intrbat care criza care recesiune daca tu lunar inscrii cite 6 volvo noi in

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

SCUZEnu am fost atent si ma si cam grabesc dar asta este este cu van moer ,lunar inscrie 6 masini noi pr RO si cei selectati sint angajati maxim 1 an,cind e vorba de concedi de odihna te da afera disciplinar de curind a dat afara si singurul baiat bun care era acolo dispecerul roman care totusi mai avea un cuvint de spus,dl BOGDAN cine vrea sa mearga trebuie sa dea doamnei 100e ca sa fie selectat iar in BRLGIA nu trebuie sa deranjeze rudele doamnei.Totusi speranta moare ultima.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

BUNA COLEGILOR. DESPRE  FIRMA  VAN DE POEL DACA STIE CINEVA CUM E CU ANGAJARILE  CA AM AUZIT CA TREBE SA TE RECUMANDE CINEVA SI DACA NU AI PE NIMENI ACOLO  OARE NU SE POATE DELOC????  MERSI

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.