Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

ce trebuie sa stiu inainte sa aplic ptr un job de conducator de tren rutier?


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

Vizitator Anonymous

salutare la toata lumea!!!in primul rand felicitari celor  kare au facut acest site.!!! ;)...sa revin la subiect...tatal tatului meu sofer B,C,D,E...tata sofer B,C,E,acuma vin eu B,C,e!!normal ash zice eu sa incerc si campul asta de lupta!!!ok e mai mult  pasiune sunt sigur dar daca se pot scoate bani din asta e si mai dfrumos ;D ;D ;D !!precizez  k locuiesc in Toledo,Spania am un servici destul de normal p aici numai k nu sunt kamioane ci de la turisme si monovolume si furgonete tip boxer,jumper,sprinter,etc la care fara falsa modestie kred k am trecut de 500 000 de km.mie imi e dor de cursele de le faceam cu batranul meu prin tara cu o raba de 10t cu 2 paturi si vreau sa va zic k nu ma deranja nici sa dorm in mers nici sa nu dorm nici sa fac o pana nici sa repar...ca deh au fost destule!!!ok iar bat campii,deh nostalgia vremurilor kare nu se vor intoarce...de ceva timp ma gandesc sa aplic la un job de tipul p kare il mentionam mai sus!ce sfaturi imi dati?toate vor fi binevenite,iar daca e cineva p aproape de mine si imi poate intinde o mana va fi apreciat p masura!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

ms! gongy,nu curajul imi lipseste ci oportunitatea de a o face.iar riscuri se presupune k toti si in toate meseriile suntem supusi la asta... ;) ;) .  inca odata mersi!! 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • EX Staff

Pai ai nevoie de ,

-nervi de otel

-stomac de caine

-piele de rinocer

-rabdare de broasca testoasa,musai specia Galapagos

-iuteala de iepure

-dinti de T-Rex,ca sint multi dusmani naturali in libertate

...daca imi mai aduc aminte iti mai spun ....

aaaaa,uitam...coloana vertebrala de girafa,sa respecti mereu legile si pe cei din jur,restul vine de la sine !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.