Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Navigatie pe Laptop


Vio25

Postări Recomandate

  • Members

Salutari.

Am un laptop si un receptor GPS prin Bluetooth.

Doresc sa imi instalez pe laptop un software de navigatie, dar bineinteles, ma intereseaza navigatie pentru camioane...

Ce-mi software-uri de navigatie imi recomandati sa utilizez/instalez?...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Il sustin pe yo5ped daca vrei sa stii auto mapa e foarte buna dar ca si la orice GPS din setarile de navigatie sint importnte si deca nu sint bine facute de duc pe unde nu vrei .Vezi ca il poti downloda gratis cu U-torent de pe net AutoMapa 6.6.0 vezi ca sint doua variante dar asta e ultima

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Members

Salutare,

Am o mica problema , vreau sa pun igo primo pe laptop dar, (intotdeauna exista un dar) cand vreau sa il rulez imi spune ceva de genu "unsupported platform" ma poate ajuta cineva? Din cate am inteles ar trebui ceva emulator dar (aceeasi poveste) nu gasesc pe nicaieri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Vizitator Anonymous

Salut colegii. Eu folosesc autoroute 2010 pentru orientare, insa pentru navigare cele mai bune softuri sunt automapa 6 si navigator 9 intr-adevar exista si navigator 10 dar fara crack ! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Members

eu folosesc pt laptop navigator 9 si autoroute 2011 ambele merg foarte bine pt camion. in general ma uit pe ele pentru a vedea adresele ca drumurile mi le cam aleg singur si oricum daca te prinde BAG-u cu laptopu deschis e cam naspa. drumuri bune tuturor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • Members

iti trebuie si gps ca sa poti actualiza harti direct pe laptop??sau este ceva program sau ceva care trebuie instalat si poti merge doar cu laptopul.sper sa fiu inteles ce vreau sa spun.multumesc

Ca sa poti actualiza hartile ai nevoie de conexiune la internet ....ptr navigatie pe laptop e obligatoriu receptor GPS !

L E : hartile le instalezi tu , aici pe forum gasesti pareri despre ce harti sunt mai ok ptr laptop si locul de unde le poti descarca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 1 year later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.