Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Members

Salut baieti.Am primit si eu un mesaj asemanator acum 2 ore si tot asa ca sa pun poze cu CI,permis etc.Din ce stiu eu cautand pe net firma este din Bucuresti adresa fiind pe sos.viilor,nu mai retin nr de casa.In leg.cu actele nu stiu ce sa spun dar eu unul nu le trimit nimic.Cine vrea ca sa vorbeasca cu mine sau sa ma cunoasca am nr.de tel in cv.putem stabilii o intalnire,etc.cat despre voi este o tara libera asa ca...Cu atat v-am putut ajuta.Drumuri bune tuturor si sa ne auzim cu bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Si eu am primit acest mail si au un anunt pe bizoo despre angajare......

--------------------------------------------------------------------------------

Descrierea firmei

Compania ERBORA s-a infiintat in anul 1993 cu capital romanesc integral privat, pentru domeniile de transport rutier,mutari-relocari si depozitari.

In timp am dezvoltat atat oferta de servicii, managementul cat si logistica companiei, iar experienta acumulata in decursul activitatii ne permite astazi sa garantam servicii de calitate indiferent de natura solicitarilor venite din partea clientilor.

Am extins activitatile mai intai in Europa si apoi pe celelalte continente asfel incat putem spune cu certitudine ca acum putem sa VA MUTAM ORIUNDE IN LUME.

Descrierea postului

Companie austriaca cu filiale in Italia, Cehia si Belgia, angajeaza soferi tir in conditii avantajoase.

Cerinte

1. posesor permis conducere categorii C+E

2. vechime cel putin 2 ani in transportul international de marfa UE

3. vorbitor engleza sau germana !!!

4. fara antecedente penale

5. disponibilitate lucru mai multe saptamani consecutive.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Oferta (bonusuri, beneficii):

1800-2000 euro/ luna net.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Da, la acest anunt am aplicat si eu, le-am trimis cv cu poza (recenta) atasata, si totusi,....... Acum 3 ore mi-a venit un mail prin care mi se cerea sa trimit o poza cu mine tinand in mana dreapta permisul si buletinul :-\.....De aceea am deschis acest subiect....sa mai aud pareri....nu stiu daca o sa trimit poze ...poate unele cu CNP-ul mascat sa vada numai luna si anul nasterii...fara serii de buletin ca nu se stie cu cine avem de-a face... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Mare-i gradina lui Dumnezeu !! Auzi, o poza cu permisul si buletinul in mana ! Dar ce cred ei, ca noi suntem cersetori ? Si asa daca ar fi si tot nu poti injosi un om in asemenea hal. Oameni de nimic, care vor sa se imbogateasca rapid pe spinarea noastra. Nu merita nici cea mai mica atentie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

eu la japitele astea le-as trimite poza cu mine in pielea goala cu p..a in mina.poate asta vor de la noi .MIRLANII DIN ROMANIA.scuze dar e bine sa nu aplicati la astfel de javre care t-e pune sa t-e apleci sa-ti vada viitorul.mare nesimtire

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

eu la japitele astea le-as trimite poza cu mine in pielea goala cu p..a in mina.poate asta vor de la noi .MIRLANII DIN ROMANIA.scuze dar e bine sa nu aplicati la astfel de javre care t-e pune sa t-e apleci sa-ti vada viitorul.mare nesimtire

Asta  e  cel  mai  bun raspuns  pentru nasemenea  japite.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.