Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Unde imi pot face atestatele in Ploiesti


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

  • Members

Prahova

- SC IFPTR SRL, Ploiesti * Str. Gh. Gr. Cantacuzino, 203, 0244.518549, ifptr-ph@ifptr.ro

- SC KTPROFESIONAL TRANS SRL, Ploiesti  * Str. 24 Ianuarie nr. 5, Bl. e, Sc. A, Ap. 1, 0721.338987, 0244.514109, kt_profesionaltrans@yahoo.com

- FATII – ARTRI, Ploiesti * Str. Gheorghe Doja nr. 148, Bl. 12, Parter, 031.4025620 office@fatii.ro

- ASOCIAtIA INSTITUTUL SETAR, Ploiesti * Str. Gageni nr. 107, 0244.522489, tooing2004@yahoo.com

BAFTA! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

eu le-am facut in sediu la arr , vis-a -vis de energetic , langa sectia de politie in care se da de permis , la ION MARGESCU  , 0726791204 , 0244514109  , sper sa mai fie valabile numerele de telefon.... preturile nu le mai stiu , stiu ca : adr ( cisterna si colete ) , cpi ( si practic) , vreo 10 bete sau mai mult.... sunt multe scoli pt atestate , vezi ca pe langa podu inalt e una mai ieftina si buna ... nu am detalii de la aia ..bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.