Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

rezolvare intrebari -conducator auto persoane


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

Vizitator Anonymous

Buna seara,

Unde pot gasi rezolvarile la cele 343 de intrebari pentru transport persoane de pe situl ARR?

Am gasit doar la marfuri.

Va multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

poate de pe site-ul ARR!  :o

parerea mea este sa te uiti un picut si pe cartea data de instructori: iei frumos intrebarea si cauti raspunsul in carte. in felul asta rezolvi si chestionarele si mai ramai si cu ceva la bagajul de cunostinte!

din cate am inteles examenele o sa fie fie din ce in ce mai exigente si nu o sa se mai permita nimanui sa vorbeasca sau sa se ''inspire'' in timpul examenului...... eu consider ca e o treaba super.... cine o sa invete o sa treaca, cine nu..... (parerea mea...)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

Scuze m-am grabit , ARR am vrut sa scriu .

Stiu ca intrebarile sunt in cartea data de la scoala , doar ca nu sunt in ordinea celor de pe site.

Voiam rezolvarile pentru tatal meu , poate ii vine mai usor sa invete asa.

Nu as vrea sa pierd cateva ore sa centralizez informatia si asa o sa trebuiasca sa-l invat sa foloseasca calculatorul pentru examen.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

Am fost la scoala de soferi ASII VOLANULUI Braila cu tatal meu sa vad cum sta treaba cu examenul pe calculator si pot zice urmatoarele:

1- Nu va recomand aceasta scoala , era bine daca stiam cum sta treaba innainte sa fi dat banii !!!

2- Daca indraznesti sa intrebi de intrebarile de situl ARR , este un subiect tabu pentru ei ( Costel Florea) , am intrebat daca au rezolvarile si daca pot sa mi le dea , s-au daca am nelamuriri sa-i intreb mi-au zis ca totul este in carte si sa ma duc la cursuri :o.

Parca zici ca nu este in interesul lor sa fie politicosi si dornice sa te invete  >:(

3-Iti arata putin la inceput si daca ai nelamuriri trebuie sa astepti , au treaba .

4-Au o atitudine total neprietenoasa, te trateaza cu un aer de superioritate .

Cine are rezolvarile pot sa mi le trimita la adresa de mail : nec_8928@yahoo.com

Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Salut stefan-nec.

Ti le-am trimis pe e-mail.

Intrebarile sunt cele de pe site-ul ARR (care-ti cad si la sala), precum si raspunsurile acestora.

Le atasez si aici (raspunsurile), ca sa le foloseasca toti.

Faceti toti intrebarile si verificati raspunsurile si, dupa ce luati atestatul, un singur sfat prietenesc va dau: plecati din tara!

Nu le permiteti patronilor de aici din tara sa isi umple buzunarele de pe urma muncii voastre, exploatandu-va ca pe niste sclavi zilieri! Mergeti si lucrati in afara, unde munca este rasplatita pe masura!

[ataşament şters de admin din cauza vechimii]

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

Daca are cineva rezultatele de la chestionarul CONDUCĂTORI AUTO MARFA CPC, CPI, CPIa de pe siteul ARR il rog sa -mi trimita si mie.

MS

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Daca are cineva rezultatele de la chestionarul CONDUCĂTORI AUTO MARFA CPC, CPI, CPIa de pe siteul ARR il rog sa -mi trimita si mie.

MS

::) Uita-te la postarea de mai sus (cea dinaintea ta), tocmai ce fusesera postate raspunsurile ;D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

::) Uita-te la postarea de mai sus (cea dinaintea ta), tocmai ce fusesera postate raspunsurile ;D

Pai alea sunt pentru persoane * RASPUNSURI CHEST PERSOANE sau nu inteleg eu ? :-\

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

Phraeudian , mersi pentru rezolvari.

Nu am gasit raspunsurile la marfa si agabaritice , am anexat la ADR

[ataşament şters de admin din cauza vechimii]

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.