Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

clima stationare ...


Postări Recomandate

  • Administrators

eu am pe camion asa ceva," Mini Cool Compact cu doua motoare cu 5 trepte de viteza si pana acum sunt multumit de cum face treaba ! a costat circa 1400 euro acum 3 ani .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

fara probleme, doar sa ai baterii bune bune .

ok...o bere RECE ai de la mine gongy  ;) multumesc ink o data pt info  ....

am inteles ...ca vor fi obligatorii aceste clime pe camioane ? ... nu cred ca ar fi o idee rea ... 8)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

salut baieti,

asa am inteles si eu ca cel tarziu din 2012 vor fi obligatorii. au fost niste baieti destepti (adica niste sindicate adevarate) care au decis ca pauza obligatorie PE TIMPUL ZILEI nu se poate efectua fara asa ceva pe cabina, mai ales vara.  cu siguranta cei de afara o sa puna asa ceva pe masini (deja am vazut f f multe camione pe comunitate).  patronii romanasi nu cred ....

drumuri bune si racoroase.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

salut baieti,

asa am inteles si eu ca cel tarziu din 2012 vor fi obligatorii. au fost niste baieti destepti (adica niste sindicate adevarate) care au decis ca pauza obligatorie PE TIMPUL ZILEI nu se poate efectua fara asa ceva pe cabina, mai ales vara.  cu siguranta cei de afara o sa puna asa ceva pe masini (deja am vazut f f multe camione pe comunitate).  patronii romanasi nu cred ....

drumuri bune si racoroase.

de ce nu crezi ???

eu am de  trei ani in dotare asa ceva, si firma este din romania !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

de ce nu crezi ???

eu am de  trei ani in dotare asa ceva, si firma este din romania !

ai dreptate gongy ...sunt si PATRONI cu SUFLET  .... dar ce l mai dureros este faptul ca ... SUNT prea multi FARA ... trist...dar adevarat  :( nu i interes pt confortul soferului .... exista si posibilitatea ca nici soferul sa nu si faca patronul "mandru" de prestatiile lui ...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

eu am pe camion asa ceva," Mini Cool Compact cu doua motoare cu 5 trepte de viteza si pana acum sunt multumit de cum face treaba ! a costat circa 1400 euro acum 3 ani .

e pe freon sau vaporizator?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.