Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Si din aceste discutii patronii mai afla cate ceva.


balas tudor

Postări Recomandate

  • Members

Se discuta despre multe prin acest forum. Fiecare dintre noi vrea sa-i arate celuilalt coleg ca stie mai mult decat el. Multe din aceste cauze ca ne-am laudat prin vami sau prin parcari sau de ce nu cateodata si pe statii-le pe care le avem prin cabine au dus la faptul ca soferia nu mai are secrete pentru cei din birouri. Mai nou si motorina se vinde pe statie. Un coleg cu economie ?. Deci singuri ne-am facut-o.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Ei da...

Sa nu crezi ca "patronii" nu stiu ca sunt furati sau ca au aflat asta de pe forum.Mare parte dintre ei sunt chiar fosti soferi.Iar o mare parte din soferii care fura sunt prea prosti ca sa o faca cu stil si sa fie acoperiti.

Inainte de criza sa faceau alti banii si patronii inchideau ochii pentru ca si ei la randul lor furau soferii.Acum ne fura doar ei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Colegilor nu cred ca ne-o putem face cu mina noastra ,dar tema este destul de complxa si ar fii mult de discutat in aceasta privinta.De exemplu nu putem sa ne comparam cu cei din occident nici la salarii si nici la modul in care e gestionat timpul lor de munca ,ar fi nerealist consider eu .Protectia lor sociala si modul de lucru al firmelor e total diferit fata de Romania si de firmele de trnsport de la noi.Nu sint de acord cu practicile de a vinde sau a cumpara motorina pentru camionul pe care lucrez cu o exceptie sa fie camionul meu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.