Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Numai uniti putem sa fim respectati!


oldtrucker

Postări Recomandate

  • Members

Servus tuturor! Iata-ma revenit acasa dupa o lunga perioada de ,,plimbari prin lume" , cu bune si rele, cu placeri si suferinte , binisor pus la curent cu ce-i pe acasa. Oameni buni!!! Numai IMPREUNA putem fi respectati !!! Cu cat suntem mai dispersati cu atat mai slabi vom fi ! iar slabiciunea  duce la saracie fizica si  morala . Saracia in toate si totul in zadar! Mai pe le inceputul anului am deschis un topic despre ideea infiintarii unui sindicat . Eu unul SPER ! Voi ce semnale i-mi transmiteti ? As prefera  DA sau Nu ! Chiar sunt curios cati dintre noi suntem capabili sa ,,dam in tot ce-i rau". De azi ma gandesc sa deschid si un topic cu relatari si impresii care sa.......... Va salut si DRUMURI BUNE FARA PROBLEME

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Servus! Pe afara si curvele au sindicat . Culmea e ca le si apara interesele! Dezbinarea face sa fim ce suntem...noi romanii avem ,,curvia" in gene , de la daci - mostenire grea, insa am vazut si ,,curve" inbarbatate ce au zis ,, basta". Omul se adapteaza , depinde de tinuta morala din jurul lui.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.