Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Ceva atestate


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

Vizitator Anonymous

Salut.

Astazi m-am lovit de o chestie cam aiurea si nu cred ca sunt singurul, adica trebuie sa obtin ceva atestate. Eu m-am gandit sa-mi iau marfuri generale si ADR colete. Problema e ca nu stiu unde sa ma duc ca sa rezolv problema repede, ieftin si cu rezultate pozitive.

Mentionez ca am posibilitatea de a da si in Bucuresti si in Prahova si in Ialomita. Ma mai intereseaza daca si unde se mai da si traseul si daca si unde se pot unge rotile ca sa mearga treaba bine.

Va rog daca se poate sa fiti cat mai completi, gen la Galati costul atestatelor de marfuri si adr costa xxx ron si se tine curs la scoala yyy. Daca exista un telefon si o persoana de contatc atunci ar fii extraordinar.

Cand am deschis acest topic m-am gandit sa facem ceva gen baza de date ca sa nu mai fie pusi si altii in situatia mea.

Va multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

Salut colegu'!

Eu dau saptamana viitoare ptr atestat CPI marfa la Teo (scoala de soferi,Bucuresti),trebuia sa dau saptamana asta dar nu se mai tine nu stiu din ce motiv,saptamana viitoare sunt cursurile,miercuri,joi si vineri si sambata dimineata dam examenul,la ei faci si testul psihologic si analizele medicale,totul costa 800 lei noi si este si loc de uns!De ADR nu stiu ce sa zic pentru ca mie acum imediat nu-mi trebuie,dar cauta pe site-ul lor si afli numarul de telefon,sediul unde se dau atestatele este cel din Oltenitei 244,suni si intrebi cat costa ADR-ul,de spaga nu cred ca tre' sa intrebi prin telefon,dar e loc din sursa sigura.

Bafta!

Daca vii in Bucuresti dam impreuna si o si rezolvam cu cine trebuie!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

Bafta!

Daca vii in Bucuresti dam impreuna si o si rezolvam cu cine trebuie!

Mersii mult colegu'. Sunt in Bucuresti 7 zile din 7, dar momentan nu am suportul necesar, cum sa-ti zic...pana pe 7 iulie am bani doar sa trec strada.

M-am mai interesat astazi si la Iuliu maniu in capat e un liceu pe stanga, nu stiu exact ce numar si acolo marfa e 460 si adr colete 370. Numarul la nenea de acolo 0766272378 Nea Popescu. Un tip foarte ok  ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

Da colegule 460 ron cum zici tu dar mai tre sa dai test psiho. (1 bulion) si sa faci analizele medicale (180 de ron),ia vezi acum unde ajungi cu cascavalul???

Ca sti cum e la Romanica,ei iti raspund nu la ce vrei tu sa auzi ci la cum le e lor bine,dupa aia iti da una dupa cap cu testul si analizele,ca oamenii ce zic,poate

vrei sa le faci in alta parte sau te descurci tu in vreun fel cu ele.Da de unde,daca te duci la o policlinica sa le faci sari de 200 de ron asa usurel,poate chiar mai mult,si te mai si certi cu toti mosii si babele

ca nu stai la coada.Nu mai zic de testul psiho.ca daca il mai dai si pe ala in alta parte decat la ei cine stie cat te mai costa si ala.Eu am inceput azi cursurile ca saptamana trecuta nu se stransesera baieti indeajuns

ca sa se faca de 1 grupa sa se poata incepe cursul,sambata avem examenul.Daca vrei si esti interesat lasa-mi mesaj aici si vorbim,eu zic ca merita sa faci la ei,le au pe toate acolo si din cate am inteles te si ajuta

la examen ca nu le convine sa se dea sfoara in tara ca la scoala lor nu se iau atestatele,ca asa nu i-ar mai cauta nimeni.Vreau sa spun ca din toata grupa de 9 persoane,doar un baiat era de 22-23 de ani restul eram trecuti toti de 45 de cotolane,asa ca de invatat sa dai pe bune,mai subtire...!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

Am luat sala la atestat,urmeaza traseul,daca doreste cineva sa-l ajut cu ceva nelamuriri sau intrebari despre examen,va stau la dispozitie!

Drumuri bune la toata lumea si sa auzim de bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

eu stiu ca in prezent nu-ti mai trebuie fisa medicala si psihologic atunci cand dai examen de atestat.eu am dat acum 2 luni si nu mi-a cerut asa ceva.

Daca iti trebuie fisa si psihologic si zici ca ajungi in Ialomita mergi la PHILOS. UNDE FISA SI PSIHO COSTA 135LEI. am lasat eu amanunte la rubrica MEDICALA.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Salut.

Astazi m-am lovit de o chestie cam aiurea si nu cred ca sunt singurul, adica trebuie sa obtin ceva atestate. Eu m-am gandit sa-mi iau marfuri generale si ADR colete. Problema e ca nu stiu unde sa ma duc ca sa rezolv problema repede, ieftin si cu rezultate pozitive.

Mentionez ca am posibilitatea de a da si in Bucuresti si in Prahova si in Ialomita. Ma mai intereseaza daca si unde se mai da si traseul si daca si unde se pot unge rotile ca sa mearga treaba bine.

Va rog daca se poate sa fiti cat mai completi, gen la Galati costul atestatelor de marfuri si adr costa xxx ron si se tine curs la scoala yyy. Daca exista un telefon si o persoana de contatc atunci ar fii extraordinar.

Cand am deschis acest topic m-am gandit sa facem ceva gen baza de date ca sa nu mai fie pusi si altii in situatia mea.

Va multumesc.

De ce nu incerci la FATII in Bucuresti

Daca te mai intereseaza am nr de tel de  la ei

http://www.fatii.ro/continut/contact

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.