Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator Anonymous

pai nu stiu:)

De aia intreb! Banuiesc ca nu e prea mare salariu, dar decat nimic eu ma bucur pt el ca si-a gasit! Pana gasesci ceva "banos" merge si asa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Treaba sta in felul urmator. Conduc un sprinter 2 ,  fa in medie pe zi din ce am vazut 500 de km. Motorina nelimitat. AM fost o singura zi si anume sambata. Inca  sunt cu un gestionar - soferul lui .Urmeaza sa imi fie atribuit un traseu sa merg singur. Mi s-au promis  de ordinul zecilor, deci e ok. Ramane sa vin cu detalii  si impresii dupa mai multe zile de munca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

ok astept, mai ales ca sunt din Constanta! Sper sa mai apuc sa vad ce postezi chiar daca poate plec in Danemarca la Kim...inca nu stiu ce sa fac!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

pt colegu care s a angajat la ellion,firma e serioasa,plateste salariul la cat v ati inteles sigur,o sa bagi pe calarasi,braila,buzau,in afara judetului, cateva probleme care s ar putea sa apara:la ellion soferul este si agent de distributie deci atentie mare la acte,sa nu iesi gaura ca iti din bani,vezi ca o sa te puna sa tai facturi cat mai putine,sa fi atent la harsova la garda.f ca tu ti o iei.a doua problema mare e ca jobul e temporar,in toamna iti da verde,a treia problema mare e programul,pleci dimineata de acasa si mai vii noaptea,in fiecare zi,nu stiu duminica dar cred ca esti liber

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Members

Da , colegule multumesc frumos de informatie.  Ai  punctat bine. ma trezesc la 5 dimineata, ajung la 22:00 cel mai devreme.am si o masina cam coaja, eu sunt doar sofer - nu si gestionar. si nici nu imi trebuie gestiune. E bine, dar nu e viata roz. insa daca doriti, va pot lasa un numar de tel. sa sunati pt. angajari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Members

Dupa cum am promis, a venit ziua de salariu, si revin cu impresii despre acest loc de munca:

1. Intreadevar platesc binisor.

2. Daca aveti sotie, copii, si  va place sa stati cu ei, evitati firma aceasta. Ma trezeam la 5 dimineata, ajungeam daca aveam noroc pe la 23:00, daca nu....a doua zi pe la 12:00 noaptea...

3.Eu am picat si cu un coleg de cabina ce mi-a facut zile amare. Poate sigur este mai bine.

4. Am demisionat deoarce  nu e respectat mai nimic pe acolo.

5. Dupa cum ziceam, daca nu aveti obligatii, bagati mare, altfel....evitati firma...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.