Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Unde mergem in concediu?


CALIN

Postări Recomandate

  • Administrators

Eu anul asta ma duc din 22 aug in Costinesti la Vila Ancora. Voi ce ziceti de Costinesti si ce pot vedea prin zona? Ce se mai poate vizita la noi pe Litoral? Care vine la o bere in vizita?  :)

pentru o bere nu ma sacrific, doar daca dai o lada cred ca vin yo !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

grea intrebare ..... de o luna stau pe bara si nici in ziua de azi nu am terminat de umblat prin doctori , te invart astia aici in tara pana te plictisesti de  dat "cash ".... sau pana falimentezi ... deci concediu nu stiu daca va  mai fi , cred ca asta a fost concediul meu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Moderators

daca vrei sa faci un mic ocol,in cazul in care nu ai mai fost,poti vizita cetatea Pacuil lui soare,pestera sfintului Andrei,Dervent,cu minastirea si izvorul tamaduirii,cheile Dobrogei sau cetatea Enisala.Primele 3 sunt apropiate.

Acum revenind la subiectul propus de tine eu deja lam terminat ieri si vreau sa iti spun ca sunt de moda veche,i-am dus pe ai mei prin tara noastra.Le-am facut un circuit cu minastirile din nordul Moldovei [Putna,Sucevita,Moldovita,Humor,Voronet] ,am inclus aici si Iasi.Raraul nu putea lipsi cu Pietrele Doamnei si apoi Cheile Bicazului,Lacul Rosu,lacul Sf Ana,chiar daca in primele 2 zile timpul a fost mai inchis ulterior a fost ok.Ultima zi iam tinut la Cheia la plaja si au fost incintati,si totul am reusit intr-o saptamina,daca mai aveam inca una veneam si in sus spre tine,parca,ma duceam la Cetatile Ponoare si stateam si acolo vreo citeva zile

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Members

am fost la costinesti chiar langa gara este un hotel inainte de calea ferata am parcat capu tractor  la ei au facut figuri au venit jandarmi le am explicat ca nu este nici un indicator de interzis am stat "3zlile cu copii; parcu de distracti erea peste drum

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • Administrators

Au aparut mici modifcari la concediu.  De la Costinesti am schimbat la Navodari din cauza colegului de pe forum Leobango ca vine si el si facem un chef impreuna la Navodari.  O sa postam poze dupa chef  :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.