Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Truck Ierbac Suceava & Euroscan .


Postări Recomandate

  • Members

(  citat )  Stiu de la 2 persoane cum se lucreaza acolo si ce se intampla. Acolo chiar se lucreaza. Stai cu frica ca sa nu te prinda politia. Cineva a luat amenda in Franta de program sarit 945euro si i-a tras din salar ca au zis ca nu a fost acoperit de firma dar a primit mesaj pe ODB sa ii dea dar cine mai recunoaste?

Mult peste program si peste tonaj! :D

Citeste-ti mesajele ,,colegule ,, gradinariu si dupa aceea sa te gindesti daca te credem.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Nu mi-au cerut garantie, am luat camion din prima cand am ajuns ca aveam ceva experienta, imi da 1500 de euro, salar fix. Banii au intrat toti in data de 20 a lunii urmatoare. Eu sunt foarte multumit de ei, si cand spun multumit spun de program ca se respecta, salar si esti respectat. Lua si incepatori, dar acum nu stiu ca au avut multe probleme. Le-au dat camion dupa 2-3 sapt probleme majore au facut, altii s-au descurcat ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

13

Locuri de munca -OFERTE / Re: Truck Ierbac Suceava

« : Ianuarie 25, 2012, 18:45:27 »

Stiu de la 2 persoane cum se lucreaza acolo si ce se intampla. Acolo chiar se lucreaza. Stai cu frica ca sa nu te prinda politia. Cineva a luat amenda in Franta de program sarit 945euro si i-a tras din salar ca au zis ca nu a fost acoperit de firma dar a primit mesaj pe ODB sa ii dea dar cine mai recunoaste?

Mult peste program si peste tonaj! :D

    Răspunde

    Citat

    Notifică-mă

Ti-am urmat sfatul (apropo acest citat a fost doar un exemplu.)

Imi cer scuze ptr of topic dar ultimele mesaje ale acestui user prea sint cusute cu ata alba,oare cit de fraieri ne cred unii ???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Mai omule bun, uita-te si citeste cu atentie ca vad ca ai mintea slaba si nu poti deduce la ce firma ma refeream. Scrie destul de clar un coleg " de ce nu mergi la skiptrans?" , in acel topic, si eu am zis de skip trans, chit ca in topic se vorbea de truk-ierbac. Ce e greu ??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

(apropo acest citat a fost doar un exemplu.) intradevar nu prea inspirat dar alta era ideea.

Cind zece insi zic ca-i neagra si unul alba stai si te gindesti :din zece unul poate este orb,doi miopi,trei poate vorbesc din auzite dar cel putin doi trebuie sa aiba dreptate si atunci te intrebi de ce al 11 sustine ca este alba?

Cu mintea mea slaba imi permit sa-ti dau un sfat,statul  aplecat in fata sefului provoaca dureri,, in,, spate,indreaptate cit mai poti,in viata conteaza mult ceea ce vezi cind te uiti in oglinda.Lucrez de multi ani in domeniu si nu stiu nici un sofer sa aiba statuie ridicata in fata firmei.

PS. ultimul comentariu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

mda ... fiecare cu parerea lui! Ce sa zic.. Pe mine ma intereseaza de mine, ce mi se intampla mie. Eu am spus ce mi se intampla mie aici, la truk ierbac. Mi se da banii, nu dau peste program (abia daca fac 10.000 de km),  sunt respectat atata timp cat imi fac treaba si imi dau intereseul. Numa bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

Moderatorii sterg si blocheaza toate discutiile despre firma Truck Ierbak si Express Euroscan! cred ca Patronii firmelor doneaza cei 2 % din impozitul pe profit, catre moderatorii forumului !!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

cum s'a redeschis topicul cum au inceput sa curga iar amenintarile la adresa soferilor...traim in vremuri demult apuse cand cei puternici isi fac dreptate dupa bunul lor plac?....domnilor patroni de la truck ierback si euroscan sclavia s'a terminat de mult...daca esti din botosani colegul care vrei sa te angajezi...eu te sfatuiesc iti cauti in alta parte.incearca ceva firme din radauti si aia angajeaza si sunt si seriosi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Feritiva de ei ,o stiu din propria experenta nu am lucrat la ei am lucrat la o firma din radauti sv faimoasa emilema trans top ,tot paliti de a lor am vazut ce pateau cei truk ierbac ,e o firma d nimic condusa de niste oameni hapsani dupa banii,iar soferu e sluga..pocati=satana fura la km,minte ,te ameninta ma e si cristi tot d la bruxells alt pupincurit.FERITIVA D EI.eu miam luato cu emilema radauti feritiva si de ea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Nu mi-au cerut garantie, am luat camion din prima cand am ajuns ca aveam ceva experienta, imi da 1500 de euro, salar fix. Banii au intrat toti in data de 20 a lunii urmatoare. Eu sunt foarte multumit de ei, si cand spun multumit spun de program ca se respecta, salar si esti respectat. Lua si incepatori, dar acum nu stiu ca au avut multe probleme. Le-au dat camion dupa 2-3 sapt probleme majore au facut, altii s-au descurcat ..

  Invata sa minti !  Reciteste-ti postarile ! Cei ce te citesc cu atentie a-si dau seama imediat ca tu chiar esti o masina de batut campii !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

            Salut toti colegii !! Raspuns pentru *rebelul* si mugurel. Primesc un salariu de 1500 euro si respect din partea patronului si a dispecerului ,pentru ca si eu la rindul meu le port respect. *rebelul* te rog sa-mi spui in ce perioada ai lucrat la aceasta firma si motivul pentru care ai plecat ?? Fiti barbati si nu va mai ascundeti dupa toate pseudonimele. Cind faceti o afirmatie veniti cu probe si dovezi concrete.

    Te iei de mana cu gradinariu.alex ! Parca sunteti la cantarea Romaniei !  Pe de alta parte vad ca a-ti intrat amandoi  fiind interesati numai de acest subiect ! Curios . Tare curios ! Curios este si faptul ca si userul GiosifBc a intrat tot numai pentru acest subiect !  Vad ca de cate ori intra careva dintre voi nu accesati decat acest subiect ! Curios . Tare Curios ! Si vad ca numai ACEST subiect va doare !  Oare de ce urmariti cu frenezie numai acest subiect ?  Din februarie pana azi nu va-ti preocupat decat urmarind acest subiect !  Cine vrea poate sa va contabilizeze intrarile .  Oare de ce ?  Cine  sau ce va pune sa urmariti numai acest subiect ?

  Poate toata polemica dusa de voi trei ( cel putin) nu duce decat intr-un singur punct ! Mascarea realitatii !  Cei ce vor , acum pot vedea adevarul ! Special am tacut o vreme , sa va las sa va autodemascati ! A-ti comis-o !  Va irita ! 

 

   

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Si iata cum atacul vineee! Pe PM .

GiosifBC

Nou venit

Mesaje postate: 2

Gen:

 

Supravegheat

(Niciun subiect)

« Trimis la: oldtrucker : Mai 16, 2012, 23:50:49 » RăspundeCitatŞterge

Te iei de mana cu gradinariu.alex ! Parca sunteti la cantarea Romaniei !  Pe de alta parte vad ca a-ti intrat amandoi  fiind interesati numai de acest subiect ! Curios . Tare curios ! Curios este si faptul ca si userul GiosifBc a intrat tot numai pentru acest subiect !  Vad ca de cate ori intra careva dintre voi nu accesati decat acest subiect ! Curios . Tare Curios ! Si vad ca numai ACEST subiect va doare !  Oare de ce urmariti cu frenezie numai acest subiect ?  Din februarie pana azi nu va-ti preocupat decat urmarind acest subiect !  Cine vrea poate sa va contabilizeze intrarile .  Oare de ce ?  Cine  sau ce va pune sa urmariti numai acest subiect ?

  Poate toata polemica dusa de voi trei ( cel putin) nu duce decat intr-un singur punct ! Mascarea realitatii !  Cei ce vor , acum pot vedea adevarul ! Special am tacut o vreme , sa va las sa va autodemascati ! A-ti comis-o !  Va irita !

Oldtrucker, vad ca esti un fraer care te bagi si vorbesti de toate subiectele si de toate firmele si la toti le dai sfaturi si comentezi, esti un pirlit care ai incercat si tu poate sa devii sofer ca mureai de foame in taximetrie, si te-ai speriat de camioane, si acuma spargi seminte prin parc si faci spume pe NET, daca erai un om calumea, nu te bagai ca chilotii in ......... si daca te doare capul, eu vorbesc doar de firma la care muncesc si nu ca tine un Fraer care le stii pe toate, lumea si-a dat seama ca tu nici nu ai lucrat vreo data pe camion si in general soferii profesionisti nu-si cauta de munca pe NET

dar ca sa demonstrezi inca o data ca nu ai nimic comun cu firma care o birfesti, mai postezi si tu cite un mesaj dar in totala  eroare cu realitatea

tot ce ai scris este din povesti din parc unde spargi seminte

Raportaţi Administratorului

Ce vezi sa crezi pe jumatate, ce auzi sa nu crezi deloc !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

      Sa nu va lasati baieti ! Continuati-va camuflarea si lupta cu realitatea!  Ascundeti-va  sub IP-uri dinamice din Belgia , Franta si Suceava !  Poate reusiti sa mai gasiti niste novici pe care sa-i umiliti prin parcare pe la stadion . Poate mai gasiti creduli care sa-si blesteme ziua in care v-au cunoscut ,,domnilor" Placinta !  GiosifBC , tare semeni cu Liviu Placinta in exprimare  si tare cred ca asemanarea este atat de mare, incat pot crede cu tarie ca esti una si aceeasi persoana cu Liviu Placinta ! 

    Nu faceti altceva decat sa-mi dati dreptate !  Mai amenintati-ma  ,porciti-ma , ca sunt pe faza .  Sunt aici ! La vedere . 

 

    Promit sa informez pe toti cei interesati despre cazul vostru , numai asa ca sa stie lumea cine ,ce si cum ! Poate chiar printr-o televiziune ceva . Cred ca nu e o idee rea !

 

   

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

te rog sa mai citesti o data oldtrucker sa vezi ca eu am spus ca lucrez la alta firma din germania...nu la truck ierback...acolo am lucrat si am spus ca nu e bine...mai citeste o data

  Nu am facut referire la tine !  Fii atent la ce postez , ce comentez  si la ce ma refer .

  Aici ma refer la GiosifBC , gradinariu.alex si moisii valerica .  Cine stie sa citeasca printre randuri , are ce citi !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

  Iata un alt atac trimis pe Pm !

GiosifBC

Nou venit

Mesaje postate: 2

Gen:

 

Supravegheat

(Niciun subiect)

« Trimis la: oldtrucker : Mai 17, 2012, 13:11:31 » RăspundeCitatŞterge

      Sa nu va lasati baieti ! Continuati-va camuflarea si lupta cu realitatea!  Ascundeti-va  sub IP-uri dinamice din Belgia , Franta si Suceava !  Poate reusiti sa mai gasiti niste novici pe care sa-i umiliti prin parcare pe la stadion . Poate mai gasiti creduli care sa-si blesteme ziua in care v-au cunoscut ,,domnilor" Placinta !  GiosifBC , tare semeni cu Liviu Placinta in exprimare  si tare cred ca asemanarea este atat de mare, incat pot crede cu tarie ca esti una si aceeasi persoana cu Liviu Placinta ! 

    Nu faceti altceva decat sa-mi dati dreptate !  Mai amenintati-ma  ,porciti-ma , ca sunt pe faza .  Sunt aici ! La vedere . 

 

    Promit sa informez pe toti cei interesati despre cazul vostru , numai asa ca sa stie lumea cine ,ce si cum ! Poate chiar printr-o televiziune ceva . Cred ca nu e o idee rea !

 

    Se vede ca esti un biet sofer care ai fi fost nedreptatit de Liviu Placinta, nu cumva esti vreun adversar (rival) de-a lui? Ca eu unul, chiar daca as vrea sa merg la televizor sa acuz vreun patron, nu cred ca m-ar primi cineva, dar tu care stai toata ziua pe internet, si ameninti cu televiziuni, ma faci sa cred ca esti vreun rival de-a lu Placinti, si i-mi pun marea intrebare daca nu ma poti demasca si sa-mi iei permisul de conducere sau atestatul

Oricum la tine nu voi lucra niciodata, pentru ca i-mi dau seama ca esti un parsiv de patron cu 2 sau trei masini euro 3 cel mult si te spargi in besini pe la parcare

Pot sa-ti propun sa-mi *CENZURAT* motorina din serocou fraere !

Raportaţi Administratorului

Ce vezi sa crezi pe jumatate, ce auzi sa nu crezi deloc !!!

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

      Iata cum fierbe ,,Bruxelles-ul !  Acei baieti care , din postarile lor reiese ca.... ei ,ma cunosc bine , ori nici macar nu ma cunosc . Evident ! Cat am lucrat la ei , nu mi-am facut decat prieteni cu caracter si am evitat sa fac pereche prostilor ! De aceea unii ma cunosc , altii ba . Lesne de inteles !  Cine credeti ca este insa GiosifBC ? De unde credeti ca ,,se straduie " sa-si impuna punctul de vedere ?  Oare de la Bruxelles ?( IP-ul asa zice!)  Dupa modul de exprimare ....unu-i Liviu  Placinta , insa o avea si... clone in Bruxelles!  Mai stii ?

    Colegi !  Judecati singuri ! Vedeti adevarata fata a acestor patroni. Adevarata lor cultura si valoare umana ! Analizati la rece toate postarile , apoi trageti concluziile .  Daca va doriti sclavia , incertitudinea  si patroni analfabeti , apelati cu incredere la aceste firme . Nu va vor dezamagi !

    Niciodata nu mi-am permis sa vorbesc ( mai ales de rau ) fiind in necunostinta de cauza , insa cand sunt  bazat , nimeni nu ma va combate ! Cine vrea  a ma crede, bine. Cine nu , e treaba lui ! De cand am deschis acest  subiect  sunt bazat pe ce afirm si va veni timpul cand voi demonstra ca am dreptate .  Atunci voi fi curios de marimea  micimi acestor propietari de sclavi. Ori de siguranta conferita de voalul autointitularii ca cei mai buni crestini , asternuta peste mirosul de hoit al evazionistilor cu mult tupeu , ce-si  cladesc fericirea personala pe imposibilitatea victimelor de a se apara , prin minciuna progresiva si excrocarea in exces a celor slabi ! 

   

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.