Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Members

Ma scuzati pentru postarile mele. NU VOI MAI POSTA! E greu de inteles ca in urma unei incercari de a lucra la o firma s-a intmplat sa sa fii batjocorit? Sa muncesti si sa nu fii platit , sa mergi cu 2 diagrame pe zi , sa incepi programul la 4 dimineata si sa-l termini la 21, sa pleci din nevoie cu defecte pe drum si multe altele? Daca cineva posteaza informatia cum ca o firma ar fi neserioasa trebuie musai sa spuna si amanunte detaliate? Personal am incercat doar sa trag un semnal de alarma! Ce e greu de priceput? Daca cineva spune sa-ti vezi de treaba  cand aspiri la un post de lucru e bine sa incepi sa fii vigilent! Daca cineva vrea relatii despre conditii de munca de la o anumita firma fata de faptul de cat de serioasa este acea firma , cu siguranta nu va afla adevarul poate doar 60la suta! NU INTELEG CE INFORMATII VRETI MAI MULT DECAT UN AVERTISMENT? E bine sa tac si sa nu mai zic nimic! Mergeti angajati-va si ve-ti vedea pe pielea voastra! Pe mine ma costat timp , stres - nopti nedormite etc . Drumuri bune si sa auzim numai de bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

stai linistit ca nu esti singurul nu mai fa pe victima...ca am patit si eu sa plec la 4-5 si sa vin peste 24 de ore sau sa stai cu zilele in port la coada! Din punctul meu de vedere te superi aiurea ca un copil! Cand acuzi ceva trebuie sa aduci si argumente la asta s-au referit colegii, pt ca si pe mine poate ma enerveaza fatza lu` sefu si zic sa evitati firma...sau imi este prea bine la ea si nu vreau ca si altu` sa fie la ea sa castige la fel de bine ca mine ca sunt eu invidios si prost! Ca asa sunt unii romani uneori! Invidia e mare in tara asta si de aia au spus sa aduci argumente pt ca poate unii vor sa stie de ce....pt ca altfel cred ce am zis eu inainte cu invidia! Nu te supara ca nu zic ca esti asa...tie ti s-a intamplat poate....dar eu cunosc foarte multi care fac asa fara sa zica nimic, si cand ma angajez toate bune...ba mai mult aud de el in firma respectiva ca a facut magarii si stricaciuni! Deci de asta e bine sa argumentezi cand acuzi ceva...nu te mai enerva aiurea! Sper ca m`ai inteles, nu am zis cu rautate! Ajuti mai tare daca asta vrei, in momentul cand aduci argumente decat cand zici EVITATI FIRMA! am dat un ex! Ms! Drumuri bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.