Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Waberers - Miercurea Ciuc


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

  • Members

sal colegi

am fost la waberer`s  si am fost bine primit ce sa zic

exact cum a zis dragosh mai sus  mi s-a dat un formular , apoi am fost scos la harta si spre norocul meu si la o proba practica prin curte pe la ei si eu incepator fiind am incercat sa fac ce a zis cel din dreapta si uite ca am reusit

si mi sa dat o hartie cu ceea ce imi trebuie pt angajare.

nu vechime nu nimic decat sa uitat din ce data am permisul  si ce masinarii am mai condus si cam atat

  mergeti cu incredere ca nu sunt rachete si nu sunt asa de rai oamenii

  salutare si drumuri bune

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

sal colegi

am fost la waberer`s  si am fost bine primit ce sa zic

exact cum a zis dragosh mai sus  mi s-a dat un formular , apoi am fost scos la harta si spre norocul meu si la o proba practica prin curte pe la ei si eu incepator fiind am incercat sa fac ce a zis cel din dreapta si uite ca am reusit

si mi sa dat o hartie cu ceea ce imi trebuie pt angajare.

nu vechime nu nimic decat sa uitat din ce data am permisul  si ce masinarii am mai condus si cam atat

  mergeti cu incredere ca nu sunt rachete si nu sunt asa de rai oamenii

  salutare si drumuri bune

In ce a constat proba practica. Daca nu te superi si poti zice.Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

salutare 

m-am plimbat prin curte pe acolo cu camionul ,  am mers putin cu spatele , si am parcato intr-un marcaj acolo intre alte remorci si atat

  dar sa sti ca nu poate sa fie la fel si cu altii

  sa auzim numai de bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

ziua buna

daca esti respins di oarece cauza sau motiv iti spune ca nu esti pregatit si sa vi altadata dar pregatit

daca esti admis iti o pagina pe care scrie tot ce iti trebuie pt angajare si iti spune cand esti gata cu actele sa suni sa anunti

8)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

ziua buna

daca esti respins di oarece cauza sau motiv iti spune ca nu esti pregatit si sa vi altadata dar pregatit

daca esti admis iti o pagina pe care scrie tot ce iti trebuie pt angajare si iti spune cand esti gata cu actele sa suni sa anunti

8)

k multam!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

sal

si ce zici florispa te bagi ?

Da doar momentan am un apartament de terminat aici la roma si dracu mai stie cum scap de acest lucru ca e cam dus cu pluta proprietarul!

Cred ca in august fac cumva si ajung si eu acasa si atunci trec pe la ei sa vad care e treaba!

Oricum am sa incerc ca nu mai pot de praful din constructii!

Las sa mai toarne betoane astia mai tineri ca eu unul is satul!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

da ionutz la harta e chestia sa vada lumea daca sti geografie 

pe mine mare lucru nu ma intrebat decat sa arat cateva tari din ue unde sunt pe harta nu e greu

experienta ce sa zic colegu    am 4 ani (nu pe tir) la salubritate pe gunoiera de tonaj mare si am muncit la dezapezire

am facut scoala pe saviem , am inceput soferia de pe dacie pe aro pe saviem pe raba apoi mercedes magarus 2527 care stie ce e ala  si acum bag pe un erf automatic cu volan pe dreapta tot la salubritate

cam asta este experienta mea

vreau sa ma bag pe tir ca nu vreau sa ajung sofer batran la gunoaie si plus deaia imi place ceea ce fac

cam atat

salutare si daca mai vrei alte detalii oricand

saluatre si bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.