Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Waberers - Miercurea Ciuc


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

  • Members

Colegii eu am vb cu cineva care lucra la ei de vreo 5 ani si am incercat sa rezolv cu el sa ma angajez, si a vb el cu coordonatorul lui si i-a spus ca anul acesta nu se mai fac angajari, numai prin Ianuarie.(sunt vreo 70 de soferi care au terminat cursul si asteapta dupa masina), acuma fiecare cum isi are norocul. BAFTA TUTUROR!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Da colegilor daca erau baieti seriosi ne ziceau oamenilor angajam in ianurie ,daca vreti veniti dati proba da aveti timp sa faceti actele pana anu viitor, nu sa tine asa in ceata fara sa stim nimic...asta este.da colegii voi ati platit si cardul de sanatate european ca mie mi-au zis ca ne fac ei asigurare cu 70 de lei pe 6 luni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

psihologicul stiam ca este valabil 2 ani si analizele 1 an ,dar eu le aveam facute de la firma care am fost ,de aia am zis ca s-ar putea sa nu m-ai fie bune , cred ca o sa le fac din nou ,asta e .Daca ne chiama in ianuarie nu mai am valabilitate,6luni mai am,ramin 3 sau 4 luni valabilitate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Astazi am vorbit cu dnul.Benko Zsolt care se ocupa de angajari la waberer's si mi-a spus ca vor fii angajari numai ca nu se stie cand, pentru ca isi maresc flota de camioane si cand le vin camioanele atuncia vor fii angajarile, nu stie nici dansul sa spuna daca vor fii anul asta sau anul viitor.

Am ramas ca ma suna el cand stie ceva concret, deci asteptam in continuare.:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Colegii am vorbit si eu adineauri cu domnul de la angajari de la waberer's si mi-a zis ca isi maresc acuma flota si nu stie concret cand vor incepe angajarile s-ar putea sa fie si anul asta sau numai anul viitor deci nu se stie nimic inca!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Salut colegi....eu lucrez la Waberers si acum ma tine de 3 sapt acasa....e cam naspa....sunt multi soferi......in rest pt incepatori este bn din punctul meu de vedere...am citit mult pe site...si au venit multi la noi...care habar nu au.....dar toata lumea tre sa invete.. dar sunt alti cu nasu pe sus...care habar nu au si se plang mereu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.