Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Waberers - Miercurea Ciuc


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

  • Members

Dragi colegi in sfarsit mi s-a dat o sansa.De luni incep treaba la cineva la mine in oras,am dat o proba de condus,agatat,dezgatat,parcat si mers cu spatele si am trecut,la mersul inapoi unde trebuia sa intorc m-am incurcat putin dar am reusit intr-un final.Asa ca dragi colegi nu disperati o sa vina randul la toti chiar daca suntem incepatori,asta inseamna ca avem un inceput,incredere si tupeu mult va doresc.Sa ne intalnim pe drum fara evenimente.O seara buna tuturor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
colegii care va-ti angajat la waberer's, dupa ce ati semnat contractele si v-a impartit la coordonatori, dupa cat timp v-a chemat sa mergeti in cursa?

nu este un standard, eu vineri am fost repartizat la coordonator si deja mi s-a spus ca luni trebuie sa plec. Dar am intalnit cazuri care au stat si o luna pana au fost chemati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
colegii care va-ti angajat la waberer's, dupa ce ati semnat contractele si v-a impartit la coordonatori, dupa cat timp v-a chemat sa mergeti in cursa?

nu este un standard, eu vineri am fost repartizat la coordonator si deja mi s-a spus ca luni trebuie sa plec. Dar am intalnit cazuri care au stat si o luna pana au fost chemati.

multumesc alisaje, eu stau de o saptamana acasa si simt ca o iau razna, asa as pleca odata, dar coordonatoru ala se misca foarte incet

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
Colegule stai linistit. Salariul de baza merge asa ca este interesul lor sa te trimita cat mai repede.[/q

da ai dreptate Merlin, intre timp am fost chemat oricum, acuma sunt fericit :D, apropo, la primu drum oare ce trebuie sa duc cu mine? ma refer la bagaj? un sfat ceva? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.