Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Waberers - Miercurea Ciuc


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

  • Members

Rog pe aceasta cale un coleg angajat la Waberer's sa ma ajute cu o recomandare la angajare. Precizez ca nu am experienta pe comunitate, dar posed permis si atestat transport marfa + transport agabaritic si doresc sa ma angajez in cadrul acestei firme.

Daca este cineva cu inima mare dispus sa ma ajute astept mesaj pe privat. O zi buna va doresc .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Colegule "Incepatorii trebuie sa vina cu bani de acasa 2-3 luni ca sa munceasca pentru Wabberer's" de ce induci lumea in eroare?Daca incepi sa lucrezi chiar si in echipaj primesti bani ca toata lumea pe data de 10 a lunii.Binenteles daca ai inceput sa lucrezi in data de 27 a lunii in data de 10 iti sunt platite.Doar atat am vrut sa scriu.

Succes la toata lumea

PS. pentru un sofer incepator firma mai buna nu cunosc.Parerea mea.

Cine vrea sa dea in mine cu pietrii poate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Mai bine mergi la hartal,la waberers ti se dau masini noi,dar ai consum ai km fixi si ti se iau din bani pe motorina de ajungi sa aduci bani de acasa.Vorbesc din propie experienta,nu sunt super sofer dar una e sa fiu eu de vina si una sa consume masina,am schimbat masina si cadecat ma incadrez la consum.Dar in rest e rau,se plang ai lor apoi noi ce sa mai zicem.

Colegu silfax29 ca sa te recomande cineva trebuie sa te si ia cu el.....si raspunde de ceea ce faci.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

salut colegii . vreau sa ma duc marti la un interviu si nu stiu la ce sa ma astept . poate ma ajuta cineva cu ceva sfaturi . vreu sa precizez ca sunt incepator , am lucrat cu un prieten pe camionul lui cateva luni , sper sa fiu acceptat avand in vedere ca nu te angajeaza nimeni fara experienta de minim un an . am inteles de la alti colegi ca firma ar fi ok si este foarte buna pentru cei ca noi si este o rampa de lansare.

poate mai ajunge cineva marti acolo , astept si alti colegi

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

In primul rand trebuie sa fii la 8:30 acolo , o sa mergeti toti intr-o sala unde vi se v-a da un chestionar (nu e greu) , iar dupa o sa mergeti in parcare la proba practica ( nici aici nu e greu daca spui ca ai mai condus).

La telefon spun ca nu primesc fara 6 luni experienta , dar mai bine mergi direct.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Salarizarea nu e chiar de speriat , dar in orice caz se ia mai mult decat la Hartl.

Salar de baza 1160 + 8eur/100 km. Mai zicea domnu de acolo de ceva bonusuri pentru zilele de duminica si sarbatorile legale .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

salut

Am fost azi waberers si totul a decurs bine , o firma pe care o recomand celor incepatori si vor sa-si inceapa activitatea in ale sofatului. Proba este destul de usoara daca ai ceva habar . Nu aveti de ce sa va faceti griji.

Doresc tuturor care merg la waberers multa bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.