Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Waberers - Miercurea Ciuc


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

  • Members

Doar examinare medicala(vedere,auz si psihologic),se face in incinta Waberer's,apoi va mai plimba prin Budapesta pentru rezidenta si un card de acces la nu mai stiu ce firma(Panasonic sau Samsung),dupa care semnati contractul de munca,va gaseste un coleg cu care sa plecati si... la treaba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Salut,peste tot numai abur in ochi,te fac sa ti pierzi serviciul actual pentru niste oferte de tot rasul,apoi daca le convine lor de tine bine,daca nu nici nu te mai cunoaste,tipic firmelor de genul acesta.

Inainte de a intra in joc informeaza te,lumea este rea,nu putem avea incredere in nimeni.

O zi placuta tuturor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Colegule eu iti spun sincer..am lucrat la ei cei drept nu acum.Singurele probleme au fost;venitul acasa,nu platesc prea mult(cel mult am luat 1100 euro adica forintii convertiti in euro)pt ca salariul il iei in forinti.In rest nu stiu ce rau as putea sa spun.Pentru un incepator(daca are pe cineva sa il ia cu el e mana cereasca.)Masini bune,cei drept le cam schimbi de fiecare data cand vii acasa,in rest nu stiu ce as mai putea spune.Au trecut vremurile acelea cand iesi la pensie de la o firma.....Doamne ajuta si drumuri bune la toata lumea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • Members
sunt incepator si as-i vrea sa lucrez si eu ca sofer...puteti sa-mi dati niste indicatii care firma ar angaja fara experienta sau ce trebuie sa fac...

In acest an nu mai facem angajari.

Va rog sa va interesati in luna Ianuarie.

Acest raspuns l-am primit.... deci e posibil sa primeasca incepatori.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

depinde unde ai vazut scris.Daca scrie jos langa numar sau pe remorca.Pentru ca jos langa numar e si ZEG,VAS,VAS1,EUT si asa mai departe.La cei care scrie EUT majoritatea sunt romanii.Waberersu e impartit in cel putin 5 alte firme.EUT insemnand Euro-Union-Trans.Acuma nu se mai fac angajari pentru ca de sarbatori majoritatea soferilor au concediu.Doar cei care au vrut sa raman au ramas.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • Members

daca este vreun coleg sa ne spuna si noua despre conditii de munca,ce bani se mai poate castiga,la cat timp se mai vine acasa,cam ce noutati sunt,am vazut postari mai vechi referitor la salariu dar poate sa mai schimbat ceva,

daca se lucreaza pe echipaj?si la ce bani ajungi pe echipaj,CEVA MAI DETALIAT ROG COLEGII CARE AU LUCRAT SAU LUCREAZA ACOLO.VA MULTUMESC

SA NE SPUNA SI DE PLUSURI SI DE MINUSURI IN WABERERS

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.