Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Waberers - Miercurea Ciuc


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

  • Members

nu e prea bine sa fi incepator. eu am 2 ani in tara de condus intensiv. eu nu ma consider incepator  dar ei ma considera. Eu ca am condus doi ani intens sunt egalul celui care a luat permisu ieri. intradevar sunt multe de invatat pe afara dar nimeni nu a vrut sa ma angajeze ca nu am experienta pe comunitate. nu imi place wabererts dar nu am de ales deocamdata. va sfatuiesc sa faceti exact la fel care aveti posibilitatea. Fie ca ati luat permisul ieri sau  sunteti soferi de mai demult daca angajatorii va considera fara experienta, aceasta experinta trebuie facuta la oricine iese in cale. 5-6 luni apoi poti saa spui ca ai experienta trei ani ca daca tu stii tot prin europa nu au cum sa te verifice.  Bafta tuturor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

sincer sa fiu colegi nici eu nu sunt incepator pe tara dar ca sa merg afara automat ca nu am experienta pe comunitate si stiti si voi majoritatea ca mai toate firmele cer experienta asta,bat-o vina,si sunt foarte hotarat sa merg la waberer,s,doar mai trebuie sa-mi schimb pasaportu ca e expirat(daca tot am nu strica),amalizele la fel si daca cere cazier,in rest am tot ce trebuie,nu am incotro,ca nu ma i-a nimeni si aici ar cam fi loc,ca doar am condus si tir,acum vedem,parerea mea si am vazut ca si a altor colegi este ca ar fi o firma ideala pt inceput,sunt constient ca banii sunt mai putini,dar daca nu risti nu castigi :) :) :) sa aveti drumuri bune 8)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

am facut astazi pasaportul 216 lei in 2 ore a fost gata am toate actele necesare. joi merg pana la ei si de luni incep scoilarizarea asa am primit informatii la telefon. sper sa fie seriosi macar acum caci dupa ce voi fii angajat sunt siguri ca vor fii niste excroci.

salut...poti sa imi spui si mie te rog frumos cand ai sunat la ei si la ce numar? fiindca si eu am sunat vinerea trecuta si mi-au spus ca momentan nu angajeaza soferi profesionisti incepatori. mersi mult

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

salut...poti sa imi spui si mie te rog frumos cand ai sunat la ei si la ce numar? fiindca si eu am sunat vinerea trecuta si mi-au spus ca momentan nu angajeaza soferi profesionisti incepatori. mersi mult

am sunat la nr0757 062 600 am vb  de situatia ca am experienta ca sofer dar nu am pe comunitate si au zis sa imi fac actele si intre timp sa trec pe la ciuc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

arcese e de la cluj, mai poti trimite luni pana la 12 cv, la wab e mai cu dichis, platesc 8,4 la 100 km si consumul este 25 cu 0,35 pe tona, nu sunt multi bani, in schimb nu duci grija de nimic in legatura cu masina sau marfa(in caz de avarie), nu faci nici macar pana ca nu au roata de rezerva, si mai vi cu masina acasa cate o data

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.