Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Waberers - Miercurea Ciuc


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

  • Members

baieti,va conpatimesc,pt k-ati ramas si.n tara PRIETINILOR nostri singuri asa balta...parerea mea mai aveti rabdare cateva zile,apoi vedeti daka tot ploua asa torential,va intoarceti in miercurea-ciuc si-ai urati pe smecheri kiar daka anul nou a trekut...dar mai aveti un pik de rabdare...bafta....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

n-am patit asa colegule. suna coordonatorul sa vezi care e baiul. n-am mai auzit sa fii stat nimeni asa de mult ca sa vina colegul cu care va pleca. eu de exemplu am plecat direct de la ciuc, si am mai luat un coleg de la sighisoara de acasa alta data ca sa-l duc pana la movar sa plece cu un alt coleg. tu la ce coordonator esti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Fratele si colegul meu Robert! Du-te frate cu primul microbuz acasa la Miercurea Ciuc si intreaba-i personal care e treaba.Mai intreaba-l pe Ede care e treaba ca e baiat de gasca dar numai sa nu te intalnesti cu ,,domnul'' Levente Koter,gretosul de acolo.Vezi care e treaba si daca nu e nici o sansa veniti fratilor acasa ca si asa cum suntem noi,romanii priviti la firma asta.......Asta e sfatul meu......Va urez succes!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Da Ginoxxx,ai dreptate ca nimeni nu a mai stat atat de mult timp sa isi astepte soferul ,,profesor'' dar asta se intampla anul trecut cand nu aveau soferi si umblau in limba dupa ei.Acum situatia e alta,au angajat ca dementii zeci de baieti dornici de experienta si uite ce se intampla.Sa vezi cat vor sta si soferii mai vechi sa poata sa prinda o masina sa vina la munca.E crunt ceea ce se intampla,mai ales ca majoritatea celor din conducerea Waberer's sunt catolici,sa nu le uitam rasa,au terminat cu sarbatorile si acum isi bat joc de cei care abia incep Pastele.Mare bataie de joc si nu merita nimeni ceea ce se intampla.Parerea mea e ca ar fi mai bine sa ii lasam pe cei cu nume ca Laszlo,Levente,Sandor si altele sa vina sa munceasca ei si apoi sa vedem daca Ungaria mai e tara lor de suflet.Eu unul,personal,sunt foarte mahnit de ceea ce se intampla dar cu unul ca mine,ca Ginoxxx si inca vreo 5-10 colegi ce sa faci?????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

l-am sunat pe coordonatorul meu si al celorlalti 3 baieti care suntem la el si uitati prin Budapesta. mi-a zis : ca suntem angajatii firmei si trebuie sa stam acolo pina vine masina. care tot e pe drum .....de luni incoace. i-am zis ca dak tot ma prinde pastele pe drumuri,sa ma duc acasa sa-l fac cu familia.si mi-a zis ca trebuia sa ma angajez dupa paste dak vroiam sa-l fac acasa.

oare sa-l sun pe Ede???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

suna coordonatorul sa bage bani pe card. poate sa-ti bage 100 de euro fara discutii. suna si pe levente marton ca sa ii spui situatia, doar esti in sindicat, ce naiba. daca nu se rezolva nimik ia microbusul catre casa si fa si tu pastele ca omu acasa, nu-ti fie teama ca te vor chema din nou...

e vre-un coleg dintre voi din costanta? am vb cu unul la cafenea saptamana trecuta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

cauta un coleg care merge catre casa, sau suna coordonatorul si spune-i sa iti treaca numele la microbuz...vezi ce iese...

cu tine am vorbit la cantina miercurea trecuta, parca? eu asteptam coordonatorul sa vina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.