Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Waberers - Miercurea Ciuc


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

  • Members

Salut colegii de pe forum,nu stiu ce sa mai cred din toate discutiile astea despre Waberer's,cert este ca m-am angajat la ei,fara prea multa experienta,urmeaza ca de luni sa merg sa stau o saptamana pt cursurile alea de teorie,si dupa aia sa incep lucru,nuj ce ma asteapta dar ii prima firma care m-a acceptat fara prea multe conditii,si la care pot face mult visata experienta,ma inteles ca te da in echipaj cu cineva pana decide colegu daca iti poate da drumu singur,daca este vreun coleg care lucreza aici de prin zona bacau sau piatra neamt,si ar putea sa ma faca ucenicul lui as fi recunoscator,mentionez ca sunt din bacau,poate stie cineva ceva un nr de telefon ceva,va rog sa imi lasati un PM ,si va raspund sau va contactez eu..multumesc !drumuri bune si sanatate sa aveti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Salut , am trimis si eu un cv online la ei si m-au contacta pentru un interviu online , dupa m-au chemat la proba practica pe data de 12 iunie ( am zis ca nu pot sa ma prezint deoarece ma retine programu de la firma actuala ) si a ramas sa ma reprogrameze dupa 23 iunie .  :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

colegi fugiti de waberers o firma unde ajung mai sarac de cat ai fost asa firma asta nu merita efortul mare aici cine nu are experienta pentru ei merita fa un pic de experienta aici si ia bagajul la o firma care plateste si nu da consum de 23 l!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

colegi fugiti de waberers o firma unde ajung mai sarac de cat ai fost asa firma asta nu merita efortul mare aici cine nu are experienta pentru ei merita fa un pic de experienta aici si ia bagajul la o firma care plateste si nu da consum de 23 l!

dc esti asa suparat pe firma asta???
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

de aia sunt suparat pentru ca masinile nu incadreaza in consum asa de mic si ma mul de 1600 ron nu am castigat si ultimu salar care o dat era 400ron  asa ca am ce sa fiu nervos pe ei.

eu am vb cu cineva care lucra la ei si mi-a zis cai multumit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

pentru detalii va stau la dispozitie...oricum un sofer profesionist se descurca ..nu este o firma nici rea nici foarte buna in conditiile actuale..dar se poate castiga 1100 e fara prea mare bataie de cap mai ales ca se respecta timpii de conducere!!!

de cat timp lucrezi la ei? as vrea sa ma duc si eu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

florin vad ca ai 21 ani.....frumos dar ceva experienta...de regula ai nevoie si nu ca nu te.ar angaja dar pt siguranta ta si a altora...eu iti recomand sa faci ceva ceva la o firma ..sofer profesionist nu inseamna ca ai carnet de sofer si gata!

am 1 an si 2 luni de soferie. am lucrat pe bascula articulata si pe cisterna dar numai in tara
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.