Jump to content

Recommended Posts

• Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Inainte de toate: are cineva vreo idee cum sa dau de un coleg care sa ma ia pe echipaj 4 saptamani (dupa anu nou)?   Am fost si eu azi la ei, va spun concret cum a mers toata treaba si ce mi

Salariul de baza inseamna cam 1100 -1200 ron net.  Banii se dau intotdeauna la timp dar foarte putini,se opresc bani daca depasesti consumul . Programul se respecta ,nu te forteaza nimeni sa

Bucura-te de noaptea anului nou ,ai 364 zile sa te stresezi cu munca , si o viata sa muncesti .... Un an nou fericit !!

• Members

Colegii eu am vb cu cineva care lucra la ei de vreo 5 ani si am incercat sa rezolv cu el sa ma angajez, si a vb el cu coordonatorul lui si i-a spus ca anul acesta nu se mai fac angajari, numai prin Ianuarie.(sunt vreo 70 de soferi care au terminat cursul si asteapta dupa masina), acuma fiecare cum isi are norocul. BAFTA TUTUROR!

• Members

Da colegilor daca erau baieti seriosi ne ziceau oamenilor angajam in ianurie ,daca vreti veniti dati proba da aveti timp sa faceti actele pana anu viitor, nu sa tine asa in ceata fara sa stim nimic...asta este.da colegii voi ati platit si cardul de sanatate european ca mie mi-au zis ca ne fac ei asigurare cu 70 de lei pe 6 luni.

• Members

psihologicul stiam ca este valabil 2 ani si analizele 1 an ,dar eu le aveam facute de la firma care am fost ,de aia am zis ca s-ar putea sa nu m-ai fie bune , cred ca o sa le fac din nou ,asta e .Daca ne chiama in ianuarie nu mai am valabilitate,6luni mai am,ramin 3 sau 4 luni valabilitate

• Members

Astazi am vorbit cu dnul.Benko Zsolt care se ocupa de angajari la waberer's si mi-a spus ca vor fii angajari numai ca nu se stie cand, pentru ca isi maresc flota de camioane si cand le vin camioanele atuncia vor fii angajarile, nu stie nici dansul sa spuna daca vor fii anul asta sau anul viitor.

Am ramas ca ma suna el cand stie ceva concret, deci asteptam in continuare.:(

• Members

Colegii am vorbit si eu adineauri cu domnul de la angajari de la waberer's si mi-a zis ca isi maresc acuma flota si nu stie concret cand vor incepe angajarile s-ar putea sa fie si anul asta sau numai anul viitor deci nu se stie nimic inca!

• Members

Salut colegi....eu lucrez la Waberers si acum ma tine de 3 sapt acasa....e cam naspa....sunt multi soferi......in rest pt incepatori este bn din punctul meu de vedere...am citit mult pe site...si au venit multi la noi...care habar nu au.....dar toata lumea tre sa invete.. dar sunt alti cu nasu pe sus...care habar nu au si se plang mereu...