Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Waberers - Miercurea Ciuc


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

  • Members

baieti ce acte trebuiesc si cam costa cardul tahograf?

Daca nu ma insel, Cardul Tahograf costa 239 lei

Din cate stiam se plateste la posta mandat postal pentru:

Cont de plati ARR Bucuresti

RO47TREZ7055025XXX006447 - Trezoreria Statului sector 5 - Str. Bacau nr. 2 - 6, Sector 5;

codul fiscal al ARR - 12059648

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • Members

Apoi mai Florine , ce sa zic nu vreau sa comentez prea mult legat de Duma dar nu e bine deloc ............ sa fi legat de ei 2 ani prin contract...............nu e bine si sa platesti cum ar veni o a doua scoala de soferi ..............  cauta mai mult pe acest forum si ai sa vezi ce se stie despre Duma

    Sa ai multa bafta in tot ce vrei sa faci .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Salutare colegii! Imi cer scuze pentu faptul ca nu am mai postat nimic pana acum dar am fost plecat in cursa si nu am avut posibilitatea. Prea multe nu am ce sa va zic acum dar stiti si voi cum e viata de cabina acum asa ca nu va plictisesc cu povestile acestea dar pot sa va dau un sfat celor incepatori:merita incercat macar pentru experienta daca nu pentru altceva,banii sunt putini intradevar dar nimeni nu te plateste la adevarata ta valoare.Eu in principiu sunt multumit pana acum mai ales ca am posibilitatea sa imi iau si sotia cu mine(lucru care face foarte mult).

P.S. Am doua zile libere asa ca cine vrea sa ii raspund la intrebari ii stau la dispozitie!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Da este adavarat,se fac angajari,am sunat si eu la ei,se castiga aprox.1000E,se curseaza toata EU inclusiv Irlanda si Anglia,se sta cam 4-5 saptamani pe afara.Se mai face un training de o saptamana la ei la firma adica in M.Ciuc cazarea find asigurata la o pensiune cu care au contract (25 RON pe noapte).

Personal consider ca retributzia de 1000E este cam mica....dar depinde pt.cine... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.