Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Waberers - Miercurea Ciuc


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

  • 3 weeks later...
  • Members

A mai sunat cineva recent, a mai mers la test? ce noutati mai sunt?

 

Eu vreau sa merg saptamana viitoare la Miercurea Ciuc. Mai nou am vazut in ziar si anuntul celor de la Vecorom care intermediaza angajari la firme de Ungaria si Anglia. A mai aparut si aici stirea asta. O fi mai bine prin firma asta de intermediere?

Din ce am citit pe acest topic cel mai bine e sa mergi direct fara telefon fara intermediari etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Members

Colegi, ceva noutati?

 

Eu inca nu am ajuns la Miercurea Ciuc pentru ca am sunat si dupa ce intr-un final mi-a raspuns, mi-a zis ca imi face legatura, am asteptat vreo 2 minute la telefon dar nu a raspuns nimeni si au inchis. Am incercat sa mai sun dar nu a mai raspuns nimeni.

 

De asta am zis sa nu ma duc asa aiurea(650km) poate ca nici nu mai fac interviuri in Romania, sa ajung pe acolo si sa imi spuna ca am venit degeaba. Daca ma poate lamuri careva, va rog sa imi spuneti, mai fac interviuri/cursuri? sa ma duc la Miercurea Ciuc asa la ghici  sau nu?  Multumesc si drumuri bune celor ce sofeaza!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Salutare.Mai stie cineva daca mai au regula cu permisul luat pentru bautura?eu l-am avut in 2010,iar anul trecut cand am fost la ei,dupa ce am dat testul si proba practica au spus de regula asta(nu conteaza daca ai avut alcoolemia sub limita de penal,cazul meu)?

Salutare, din cate s-au scris mai inainte de catre alti colegi, se pare ca acest aspect nu le place. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • Members

Salutare tuturor, am fost, am scris, am condus si am fost admis. Cei care vor sa se angajeze la Waberer's, si au sunat si implicit li s-a spus ca momentan nu angajeaza, duceti-va la Ciuc, marti si miercuri la ora 8.00, si dati testele. Au nevoie de oameni pana in vara. Testarea este descrisa cu ceva pagini in urma de colegul Adrian si parca inca cativa colegi. Nu-i greu, deci nu imposibil. Drumuri bune tuturor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Colegii ce acte mai sunt necesare,daca sunt ceva schimbari

Colegu, te duci cu actele tale: permis, atestat/e, cartela, carte identitate. Dupa ce esti admis, iti va da o hartie cu ce trebuie sa mai aduci: cazier judiciar, rutier, certificat nastere.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.