Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Members

pentru colegu sandy belle: 0364730603 sau 0770675921

dar din cate stiu (si nu ma aflu in vorba ca ...multi), Voicu pleaca in CO pana spre sfarsitul lui martie si-n plus mai au soferi angajati cu contract si nerechemati, insa incearca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Off: Pai daca nu raspunde nimeni inseamna ca sunt plecati in curse si cei de la birouri :)).

Daca sa ajuns la ignorarea telefoanelor si a multor altor lucruri la o firma cum e Kurt e grav ce sa mai zicem de alte fime care au 3-5-7 camioane.

Drumuri bune !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

buna!tot am sunat,nici gand!nu raspunde nimeni!Voicu a fost sofer,dar a uitat de unde a plecat!aasta e Romania!mai bine era cu Rares!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

daca mai sunt colegii cre sunt de mult timp acasa haideti colegii sai dam in judecata pentru ca sunt niste nesimtii pt ca eu din ianuarie ii sun si voicu ma dus cu presu nici nu ma inscri pe vreo lista si sunt siguri ca au plecat alti mai cu dare de mina

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Colegu "extrem" da-mi pe PM un numar de telefon, as vrea sa vb ceva cu tine, eu sunt din decembrie si tot ca si tine am primit promisiuni peste promisiuni....unul imi spunea ca sunt pe lista, altul ca nu sunt....vineri mi-a zis sa sun luni sa imi spuna data plecarii (in 14-15.03), iar ieri cand am sunat mi-au zis sa sun dupa 25 cand se intoarce voicu......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Domnilor,rabdare si tutun cum se spune,criza asta mai dureaza o luna jumatate cu siguranta. Cu siguranta pana aproape de Paste nu se da nimeni jos de pe camion....sa fim realisti.Cei care puteti astepta e ok ,cei care nu mai puteti astepta incercati sa va gasiti in alta parte....Bafta tuturor si sa speram ca e prima si ultima oara cand suntem prinsi intr-o capcana ca asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Salut toti colegii de pe forum.

Apreciez toate informatiile puse de voi, am si eu o problema cucrand la o firma mica ' Rossik kg' si doresc sa schim "domiciliul" la kurt beyer. Daca poate cineva sa imi spuna daca,si eventual cand se fac angajari, doresc sa incerc. Am 9 luni experienta la hartl si aproape 1 an la rossik, si vorbesc limba engleza. Cel putin un numar de telefon la care as putea sa sun.

Multumesc anticipat, si drumuri cat mai bune si "libere".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

domnilor asa credeti voi ca domnu voicu a uitat de unde a plecat...pana vb cu el fata in fata sau la tel de anumite probleme de venit inapoi la munk nu tine numai de dumnealui pt ca si pe spatele lui se fac presiuni care lucreaza aici de cv timp stie care este treaba si nu cred ca nu va aduce nea voicu din rea vointa....si asa credeti voi ca era mai bn cu rares sa dai nu stiu cati bani sa vii la munk?????macar acum dak ast putin vii inistit fara sa dai cv...si ink cv mai bune sunt speditiile mici decat cele mari de exemplu eu am tras pt dan cargo dar am fost super multumit nu da in tn nu trage de tn nu te pune sa folosesfti magnet sau ii fai peste program parerea mea este ca acum firma KB este mai organizata ca oricand si cei care plang dupa rares chiar nu stiu sa munceasca si acei oameni nu sunt soferi pt ca sunt dispusi sa faca orice si de aceea se duk soferii romani la vale si muncesc pe 750 de euro la alte firme...drumuri bune si curate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Salut,nu-ti pierde curajul,incearca in preajma Pastelui,perioada de concedii Iulie-August si de sarbatorile iernii Noiembrie-Decembrie.In perioadele astea sunt multi care vin acasa in concediu.

Pana atunci accepta orice chiar si pe 7,5t sau camion scurt,te ajuta pt indemanare.Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

ciudat dar tocmai am aflat ca,colegi care au venit in februarie acasa au plecat la munca dupa o luna si noi cei care stam din decembrie respectiv ianuarie nu sntem trecuti pe liste......de ce sunt unii mai favorizati ca altii ?? cred ca va puteti raspunde singuri la aceasta intrebare.. multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.